Цікаве

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку

Хто з зодіакальних знаків розбагатіє в рік Білого Металевого Бика? Кому доведеться економити, щоб не потрапити в неприємності? Яка діяльність виявиться найвигіднішою і найприбутковою для різних знаків? Кому пощастить в грошах в наступаючому Новому році? Як правильно себе вести, щоб залучити фінансову удачу 2021 року? Розповідає 1News в грошовому гороскопі на 2021 рік.

Бик на Сході – символ консервативності, хазяйновитості і справедливості. За своєю природою це працьовита, цілеспрямована і спокійна тварина, яку важко збити з наміченого курсу. Він прагне до стабільності і фінансової незалежності.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку: Овен

 

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овен (21 березня – 20 квітня)

Нехай срібне сяйво символу 2021 року не засліпить представників знаку Овен. Вам слід остерігатися необдуманих і незапланованих витрат. Найкращий період у фінансовому аспекті, коли ви зможете собі дозволити тринькати гроші, – це весна, точніше, її закінчення. А ось влітку бажано економити, незважаючи на час відпусток. Але бідувати ви не будете.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку: Телець

Телець (21 квітня – 21 травня)

Телець (21 квітня – 21 травня)

Це ваш рік, адже Бик Бика бачить здалеку. Саме 2021 року у Тельців вимальовуються можливості рухати гори, але зате така титанічна праця буде гідно винагороджена. На перший план у вас виходить кар’єра. І вам в цьому дуже пощастить, чим би ви не займалися. Тож не втрачайте шанс помітно розбагатіти, та до того ж займаючись улюбленою справою.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку: Близнюки

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Близнюки (22 травня – 21 червня)

У Близнюків рік Білого Бика – це сприятливий і переломний період для побудови кар’єри і, відповідно, підвищення фінансового благополуччя. У досягненні цілей вам допоможе ваш неперевершений талант співрозмовника – зміцнюйте свій авторитет серед колег і партнерів по бізнесу, розширюйте коло ділових знайомств і ви отримаєте не одну вигідну пропозицію.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку: Рак

 

Рак (22 червня – 22 липня)

Рак (22 червня – 22 липня)

Незважаючи на всі складнощі 2020 року, що минає, в рік Білого Бика Раки легко вирішуватимуть фінансові питання – інтуїція вас не підведе. Ви зможете вигідно вкласти чужі кошти, але ось власні заощадження не варто нікому довіряти, інакше ви ризикуєте збанкрутувати. Крім того, за вас можуть взятися контролюючі органи – не жартуйте з законом.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку: Лев

 

Лев (23 липня – 21 серпня)

Лев (23 липня – 21 серпня)

Леву постійно доведеться доводити в рік Бика свою спроможність. Йому нічого не даватиметься просто так, в тому числі – гроші. Їх потрібно буде заробляти копіткою працею, а іноді і зовсім економити, хоча Леви, як відомо, труднощів не бояться і завзяття не позичають. Але все-таки 2021 року у вас часто виникатиме відчуття, що ви здатні на більше.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку: Діва

Діва (22 серпня – 23 вересня)

Діва (22 серпня – 23 вересня)

Дів 2021 року очікує грошова удача, заснована не тільки на фортуні, а й на власних напрацюваннях. Ніщо не дається даром, і Діва це постійно доводить. Але робота вам буде в радість, а прибуток ви витратите на речі і заняття, які принесуть чимале задоволення. До середини року ви ввійдете в стадію фінансової стабільності і спочиватимете на лаврах.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку: Терези

 

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

У Терезів настає чудовий рік, а все тому, що ваше фінансове благополуччя буде стабільним, а заробляти ви зможете, займаючись улюбленою справою. Особливо пощастить людям творчим – ваші ідеї отримають визнання у справжніх цінителів, а значить, грошовий потік буде невичерпний. Але на цій хвилі важливо не загордився – тому що буде боляче падати.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку: Скорпіон

Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

У Скорпіонів не передбачається великих проблем з фінансами в рік Бика. Однозначно вас виручить можливість отримувати дохід одночасно з декількох джерел. Але тільки якщо у вас вистачить сили волі побороти свою природну лінь. Намагайтеся не впадати в крайності: наприклад, взяти кредит і спустити його на вражаючу відпустку – не найкращий варіант капіталовкладення.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку: Стрілець

 

Стрілець (24 листопада – 22 грудня)

Стрілець (24 листопада – 22 грудня)

Білий Бик не дуже побалує Стрільців наступного року. Але навіть отримавши на руки чималий куш, наприклад, у вигляді відсотків з вкладу або спадщини, не поспішайте розлучатися з грошима. Ваш головний коник 2021 року – обережність і вдумливість. Рахуйте, перевіряйте, радьтеся з компетентними людьми – і лише потім вкладайте фінанси в вигідну справу.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку: Козоріг

 

Козеріг (23 грудня – 20 січня)

Козеріг (23 грудня – 20 січня)

Щоб вийти в плюси і забезпечити собі гідне життя, Козорогам в рік Бика доведеться неабияк попітніти. Не можна ухилятися від роботи і відмовлятися від найменшої можливості додаткового заробітку. Тільки в цьому випадку символ року нагородить вас гідними грошовими бонусами, з якими можна буде взяти невеликий тайм-аут ближче до осені.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку: Водолій

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Водолій (21 січня – 19 лютого)

З приходом року Бика у Водоліїв можуть відкритися привабливі перспективи аж до зміни місця роботи і взагалі роду діяльності. А разом з цими змінами вас чекає зростання матеріального рівня життя. Остерігайтеся заздрісників і шахраїв – вони завжди бачать, де і що погано лежить. Отримуючи гроші, важливо правильно ними розпорядитися, щоб тієї ж миті не втратити.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для всіх знаків зодіаку: Риби

 

Риби (20 лютого – 20 березня)

Риби (20 лютого – 20 березня)

Запорука фінансової незалежності Риб 2021 року – трохи менше розповсюджуватися оточуючим про специфіку своєї діяльності. Менше знають – міцніше сплять, а прибуток йде вам до кишені. Зірки не радять кардинально міняти свою роботу, все-таки ваші джерела прибутку показують себе не з гіршого боку. Намагайтеся задовольнятися тим, що маєте, – це надійніше.

Джерело: Сьогодні

 

Останні новини

Back to top button