Цікаве

Фахівці розробили спеціальну дієту від переїдання

Якщо ви постійно стикаєтеся з переїданням, то постарайтеся перейти на середземноморську дієту, рекомендує 1NEWS з посиланням на Країну Здоров’я.

Дослідження американських вчених показало, що цей різновид харчування не просто зміцнює здоров’я, але ще й захищає від ожиріння, а також хвороб печінки.

Вчені порівняли вплив середземноморської та західної дієт на нелюдиноподібних приматів. Виявилося, що тварини, які знаходились на традиційному для багатьох країн західному стилі харчування значно частіше додавали у вазі. А ось проходження середземноморської дієти змінювало смакові переваги тварин, які не вживали всю доступну їм їжу. Тим самим вони підтримували здорову вагу.

Спостереження показали, що група приматів на середземноморській дієті вживала менше калорій, мала знижену масу тіла і кількість підшкірного жиру, в порівнянні з іншими тваринами, які перебували на західному стилі харчування. Дослідники вважають, що сама по собі західна дієта була розроблена компаніями, які хочуть, щоб споживачі купували якомога більше продуктів.

Саме тому порції при такому харчуванні є великими, калорійність кожної страви надмірною, в продукти додають багато небезпечних для здоров’я трансжирів і інших компонентів, які не тільки призводять до переїдання і ожиріння, але і до багатьох хвороб.

А ось середземноморська дієта дозволяє людям, на думку авторів дослідження, отримувати справжнє задоволення від прийому їжі і при цьому не вживати надмірної кількості калорій. У цю дієту входять овочі, фрукти, горіхи, багато оливкової олії і морепродуктів.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close