Цікаве

Фахівці розповіли, яку шкоду несуть дієти

Відомо, що багато людей сідають на дієти, щоб позбутися від зайвих кілограмів, але люди часто не враховують, що такі дії можуть бути небезпечними. Фахівці розповіли, якої шкоди може отримати організм через неправильне або затяжне голодування.

У світі існує безліч дієт. Як правило, всі вони ефективні, і дозволяють за 2-3 тижні домогтися бажаного результату, але разом з втратою маси, людина може позбавлятися важливих компонентів. Як правило, дієти грунтуються на вживанні якогось продукту, який їдять з деякими добавками. При цьому багато і зовсім тимчасово виключається з раціону. Фахівці відзначають – це може бути шкідливо для здоров’я, оскільки організм починає недоотримувати вітаміни і мінерали.

Слід враховувати, голодування має на увазі не тільки перехід на монопродукт, а й скорочення порцій, чому поповнення важливими елементами зводиться до мінімуму, а ось їх витрата збільшується, оскільки організм починає стрімко витрачати ресурси. 2-3 дні в такому режимі безпечні, а ось більш тривалий період здатний привести до погіршення самопочуття.

В результаті у людей порушується сон і псується настрій. Це відбувається через нестачу магнію. Людина може впасти в депресію і відчувати почуття тривоги. Після в її поведінці може простежуватися дратівливість, а в такому стані дотримуватися дієти ще складніше. Щоб цього уникнути, починаючи худнути, потрібно проконсультуватися з лікарем. Як правило, рішенням стає вітамінний комплекс.

Back to top button