Цікаве

Фахівці повідомили, скільки води треба випивати щодня

Організм людини в середньому складається з води на 60-65%, пише 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

При цьому протягом дня вона постійно виводиться, в основному через сечу і піт, але також і від регулярних функцій організму, таких як дихання. Щоб запобігти зневодненню, необхідно отримувати багато води з пиття і їжі щодня, кажуть медики.

Існує багато різних думок про те, скільки води варто пити щодня. Багато фахівців в галузі охорони здоров’я зазвичай рекомендують випивати по два літри щодня. Однак деякі з них все ж вважають, що пити воду потрібно постійно протягом усього дня, навіть коли людина не відчуває спраги.

Як і в більшості випадків, це залежить від конкретної людини. Багато факторів (як внутрішні, так і зовнішні) в кінцевому рахунку впливають на те, яку кількість води варто споживати.

Переважна кількість експертів кажуть, що існує певна норма. Так, 11,5 склянки (2,7 літра) в день для жінок і 15,5 склянки (3,7 літра) в день для чоловіків. Це включає в себе рідини з води, напоїв, такі як чай і сік, а також з їжі. Відзначається, що близько 20% води людина отримує з продуктів.

Крім того, фахівці позначили тих, кому води потрібно на порядок більше. Йдеться про людей, які проживають в сухих і жарких регіонах і горах, шанувальників кави, спортсменів. Також вода у великих кількостях потрібна при простудних захворюваннях і вагітності.

 

 

 

Останні новини

Back to top button