Цікаве

Фахівці повідомили про вплив на пам’ять телефонних додатків

Багато хто впевнений, що додатки для гаджетів, в яких необхідно задіяти логічне мислення продовжують молодість мозку. Своєю думкою з цього приводу поділився психоаналітик Олексій Мелехін, передає 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

Експерт розповів, що благотворний вплив на когнітивні процеси надають тільки спеціально розроблені медиками додатки.

“Вони існують, називаються “нейрокогнітивні тренінги” або “нейропсихологічні корекційні батареї”. У них є спеціальні завдання, які дозволяють діагностувати, які особливості порушення, які особливості функціонування когнітивних процесів людини, і за допомогою таких завдань можна поправити, поліпшити ці здібності”, — пояснив Олексій Мелехін.

Підтвердженням цьому виступає дослідження Пенсільванського університету, в ході якого істотної різниці між здібностями людей, які грають і ні, вчені не виявили.

А такі розваги, як судоку, кросворди такого ефекту не дають. Це пов’язано з тим, що навик, що відпрацьовується рідко застосовується в повсякденному житті. Проте, фахівець рекомендує не списувати з рахунків і розважальні програми. Цей вид розваги, за його словами, добре допомагає розслабитися. Також психолог рекомендує не нехтувати фізичною активністю.

 

 

 

Back to top button