Цікаве

Фахівці повідомили, для схуднення тренуватися потрібно мінімум 30 хвилин в день

Виконання фізичних вправ таке саме важливе для схуднення, як і дотримання дієти. Щоб підтримувати вагу, рекомендують займатись спортом принаймні 30 хвилин на день, інформує 1NEWS з посиланням на Жіночий світ.

Але якщо ви хочете скинути зайві кілограми, слід уважно підійти до вибору вправ.

Не існує ідеальної вправи, яка б гарантувала вам швидку втрату ваги. Щоб добитися змін, ви повинні включати різні вправи у свої щоденні тренування.

Як стверджують фахівці, для того, щоб схуднути, слід виконувати вправи середньої інтенсивності протягом 250 хвилин на тиждень. Якщо тренування поєднуються з правильно підібраною дієтою, то ви можете схуднути ще швидше. Різні види вправ по-різному впливають на ваше здоров’я, наприклад, кардіо вправи корисні для вашого серця, а силові тренування допомагають набирати м’язову масу та зміцнювати кістки. Кожна людина, незалежно від статі, повинна виконувати силові вправи принаймні тричі на тиждень.

Силові вправи допомагають покращити обмін речовин і одночасно спалювати жир. Спробуйте піднімати від 60 до 75 відсотків максимальної ваги, яку ви можете підняти за один раз. Виконайте щонайменше 3 підходи по 5-8 вправ із залученням всіх основних груп м’язів, таких як груди, спина, плечі, руки, м’язи живота, стегон та литок. Не потрібно щодня виконувати вправи для усіх груп м’язів, краще розділіть їх. Якщо сьогодні ви підіймали гантелі, то завтра виконуйте присідання, а післязавтра – віджимайтесь. Це дасть м’язам змогу відновитись до наступного тренування.

Ідеальним варіантом буде виконання силових вправ хоча б тричі на тиждень, але все індивідуально. Якщо ви відчуваєте, що для вас це забагато, обмежтесь двома.

 

 

 

 

 

Back to top button