Цікаве

Фахівці назвали три продукти, які позитивно впливають на роботу мозку

Вчені визначили 3 суперпродукти, які сприятливо позначаються на стані мозку, інформує 1NEWS з посиланням на zdorovia.com.ua.

 

Вони насичені поживними речовинами, що володіють широким спектром корисних властивостей: антиоксидантними, протизапальними, антибактеріальними та нейропротекторними.

Одним з продуктів, що поліпшують роботу мозку, є какао, вважають вчені. У ньому міститься дуже високий рівень антиоксиданту флаванолу, що захищає клітини мозку від запалення, збільшує приплив крові до його областям мозку, що підтримує якісні когнітивні функції, хорошу пам’ять.

Крім того, мозку приносить багато користі виноград. Вчені вважають його суперпродуктом з протиракову активність, також запобігає пошкодження клітин мозку. Ресвератрол, що міститься у винограді, ефективно бореться з вільними радикалами – нестабільними молекулами, що провокують окислювальний стрес, який підвищує ризик когнітивних порушень. Також він запобігає утворенню тромбів, знижує рівень шкідливого холестерину, що важливо для хорошої роботи мозку.

Ще один суперпродукт – це зелений чай. Дослідники визначили, що дорослі люди, регулярно п’ють чай, мають краще організовані області мозку, ніж тих, хто не п’є. Позитивний вплив чаю на структури мозку виражається в більш здоровою когнітивної функції. Це відбувається завдяки дії з’єднання епігаллокатехін-3-галлат (EGCG).

 

 

 

 

Back to top button