Цікаве

Фахівці назвали недорогі продукти, які продовжують життя

Продовженню життя сприяє споживання простих і недорогих продуктів, наприклад, квасолі і сочевиці, пише 1NEWS з посиланням на Країну здоров’я.

Вчені рекомендують з метою продовження життя вживати в їжу більше рослинних свіжих, тобто, не піддавалися глибокої обробці рослинних продуктів, інформує портал про здорове харчування Food News. Одне з важливих переваг такого харчування полягає в його здатності захищати організм від хронічних запальних процесів і асоційованих хвороб, включаючи серцево-судинні, рак.

“Рослинні продукти містять велику кількість фитонутриентов, таких як каротиноїди і флавоноїди, які можуть знищувати шкідливі вільні радикали, що ушкоджують клітини і викликають запалення в організмі”, – розповіли експерти порталу.

Також ці продукти забезпечують ефект продовження життя, покращуючи природний контроль рівня цукру в крові за рахунок високого вмісту клітковини і антиоксидантів. Таким чином, їх регулярний прийом може перешкоджати розвитку процесів, що ведуть до діабету 2 типу та виникненню небезпечних порушень при вже наявному діабеті.

Рослинна їжа, окрім іншого, дуже корисна для мозку – вона допомагає запобігти його вікову деградацію.

“Вживання додаткових 100 грамів фруктів і овочів в день знижує ризик когнітивних порушень і деменції на 13 відсотків”, – підкреслили дослідники.

Вони назвали найкращі прості продукти для продовження життя: зелені і яскраво забарвлені овочі, фрукти, цільне зерно,бобові, особливо квасоля і сочевиця, горіхи та насіння.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button