Цікаве

Facebook розробила власний планшет

Компанія презентувала пристрій відеозв’язку під назвою Portal, який, як стверджується, "повністю змінить те, як ми підтримуємо зв’язок"

Соціальна мережа Facebook представила власний планшет, розроблений спеціально для відеодзвінків.

Про це повідомляє 1NEWS.

Компанія презентувала пристрій відеозв’язку під назвою Portal, який, як стверджується, “повністю змінить те, як ми підтримуємо зв’язок”.

“Завдяки технології штучного інтелекту, Portal робить відеодзвінки простішими і більше схожими на живе спілкування, поки широкоекранний дисплей дозволяє вам насолоджуватися кожною миттю разом”, – обіцяють розробники.

Гаджет представлений у двох версіях: Portal і Portal+. Перший оснащений 10-дюймовим екраном, а другий – 15-дюймовим екраном.

Розробники пояснюють, що камера нового пристрою автоматично стежить за пересуванням співрозмовників в приміщенні і їм більше не треба стежити за тим, щоб не виходити з поля зору.

Portal дозволяє спілкуватися через facebook, або мобільний месенджер соцмережі із абонентами, які не мають такого пристрою. Крім того, у гаджет вбудовано голосовий помічник Amazon Alexa.

Facebook також запевняє користувачів, що він не буде слухати, або спостерігати за ними, а також зберігати записи розмов.

Джерело: Українська правда

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close