Цікаве

“Епіцентр” звинуватили у невиплаті зарплати програмістам

Негативні відгуки почали з'являтися на сторінці компанії у Facebook

Програмісти компанії Епіцентр поскаржилися на невиплату зарплатні.

Негативні відгуки почали з’являтися на сторінці компанії у Facebook, а також на форумі DOU, – інформує 1News.

“Компанії ЕпіцентрК та ЕпіцентрМ не виплатили мені заробітну плату за півтора місяця у розмірі близько 150 тисяч грн. А також моїм колегам. Припускаю, щоб це понад 1,5 млн грн. Я відповідально та чесно пропрацював на ваш відділ маркетплейсу понад рік без відпускних і щиро вкладав сили, а натомість отримав таку розплату”, – написав у Facebook Денис Галюк, AQA EpicentrM.

Подібні повідомлення залишили інші працівники компанії. У відгуках на DOU QA Engineer Андрій Радченко розповів, що пропрацював трохи більше року в ЕпіцентрМ, материнською компанією якої є ЕпіцентрК.

Спочатку нарікань не було, але потім почало “сильно трясти”.

“Нам повідомили, що три команди забирають у материнську компанію ЕпіцентрК. Мене “направили” в ЕпіцентрК, і я вирішив подивитися та спробувати, як воно там буде. Пропрацювавши два тижні, зрозумів, що обіцяні умови відрізняються від реальності, про що своєчасно попередив керівництво ЕпіцентрК, що доопрацюю до кінця місяця, доведу завдання до кінця і йтиму. З боку ЕпіцентрМ і ЕпіцентрК було обіцяно, що все буде виплачено. Як результат, на сьогодні заборгованість частини зарплати за листопад, за грудень і відпускні дні. І немає інформації, чи буде колись погашена заборгованість”, – пише Радченко.

У компанії ” Епіцентр К” на запити журналістів не відповіли, перенаправивши до керівника “Епіцентр М” Артема Шевченка.

За словами його представника, він перебуває у відпустці, тому поки не прокоментував ситуацію.

За інформацією AIN.UA, коли ситуація набула розголосу, компанія повернулася до діалогу й пообіцяла найближчим часом виплатити всі заборгованості.

Прес-служба ТОВ “Епіцентр М” надала коментар 1News щодо ситуації, яка склалась:

“Особи, про яких йдеться, є суб’єктами підприємницької діяльності, які надавали послуги ТОВ “Епіцентр М” (маркетплейс) із розробки програмних продуктів на підставі договорів. Всі роботи виконані ними були оплачені ТОВ “Епіцентр М”. Втім, зазначені особи в односторонньому порядку вирішили припинити співпрацю з ТОВ “Епіцентром М” і не виконали в повному обсязі робіт передбачених договірними стосунками”, – зазначається в коментарі “Епіцентру”.

Джерело: Ліга

Back to top button