Цікаве

Експерти з’ясували, які чоловіки більше подобаються жінкам

Вчені вважають, що мужні обличчя і чоловіки, які носять бороду, оцінювалися як більш привабливі, ніж жіночі або чисто виголені чоловічі обличчя, передає 1NEWS з посиланням на НВ.

Дослідники з Квінслендського університету в Австралії поговорили з жінками у віці від 18 до 70 років. Під час цього опитування їм надавали 30 знімків трьох різних чоловіків. Кожна особа фотографувалась з повноцінною бородою або повністю поголеною, а потім обличчя підлягало фотографічній ретуші для того, щоб знайти фемінні або маскулінні риси. До маскулінних належали широкі кістки щік, потужна щелепа.

Як показала робота, бородаті чоловіки користуються більшою популярністю у жінок. Але з’ясувалося, що жінка, яка відчуває сильну відразу до бліх, вошів або інших комах, може знайти чоловіків з бородою набагато менш привабливими.

Природа запрограмувала нас залучати партнерів, які демонструють чоловічі і жіночі якості для розмноження. Для чоловіка це пов’язано з тестостероном — такі чоловіки більш високі, з великими м’язами і більш довгим волоссям на обличчі.

Але нове дослідження показало, що жінки з більш високим рівнем відрази до паразитів і інших хвороботворних організмів з більшою ймовірністю вважають бороду чоловіка непривабливою.

З точки зору теорії еволюції це також може мати сенс. Вважається, що у людей з’явилося менше волосся на нашому тілі, почасти тому, що це зменшило ризик розмноження хвороботворних паразитів.

Проте, деякі інші дослідження в цій області збивають з пантелику:

  • дослідження показали, що, якщо жінка виросла з бородатим батьком, вона з більшою ймовірністю вважатиме бороди привабливими;
  • жінкам, які мають відносини з чоловіками з волоссям на обличчі, також, як правило, подобається це більше.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close