Цікаве

Експерти з’ясували, що ожиріння підвищує ризик зараження коронавірусом

Зарубіжні медики зробили заяву, що ожиріння може підвищити ризик зараження коронавірусом, інформує 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Індекс маси тіла (ІМТ) вище 40 робить людину більш уразливою перед небезпекою, заявили фахівці. При цьому британські медики не надали додаткову інформацію про те, чому люди, які страждають на ожиріння, наражаються на найбільшу небезпеку. Передбачається, що надмірна вага безпосередньо пов’язана з іншими медичними умовами, серед яких цукровий діабет.

Повний оновлений список категорій людей з груп ризику: вік старше 70 років незалежно від стану здоров’я, хронічні респіраторні захворювання, такі як астма, ХОЗЛ, емфізема легенів або бронхіт, захворювання серця (серцева недостатність), хвороби печінки, в числі яких гепатит, неврологічні стани , що включають хворобу Паркінсона, розсіяний склероз, дитячий церебральний параліч (ДЦП), дисфункції селезінки, ослаблена імунна система в результаті медичних станів, таких як ВІЛ та СНІД. Сюди ж відносяться надмірне вживання стероїдних препаратів і перенесена хіміотерапія.

Що не менш важливо, Національна служба охорони здоров’я Великобританії (NHS) настійно рекомендує людям з легкими простудними симптомами не виходити з дому. До таких ознак належать: підвищена температура, часто повторюваний кашель.

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button