Цікаве

Експерти розповіли, що коти і собаки бачать у телевізорі

Власники домашніх тварин не раз помічали, як їхні улюбленці захоплюються переглядом телевізору. Вчені розповіли про те, що саме бачать кішки і собаки, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Кішки сприймають навколишню дійсність майже завжди в чорно-білих тонах. В іншому їх зір сприймає те, що відбувається на екрані так само, як і людина. Але вони мало зацікавлені в тому, що відбувається. Тому кішки реагують на різкі рухи або на інших тварин і можливу здобич, нерідко нападаючи на екран для її затримання.

З собаками ситуація складніша. Справа в тому, що вони мають діхроматичний зір, тобто можуть бачити відтінки в жовто-синьому діапазоні, але не бачать зеленого. Також їх зір, в порівнянні з людським, – розмитий. Людям комфортно спостерігати за 16-25 кадрами в секунду, собакам ж потрібна швидкість не менше 70.

Так, те, що відбувається на старих телевізорах тварини сприймають в іншому уповільненому темпі. Але на сучасних потужніших пристроях з ЖК або OLED дисплеями картинка сприймається собаками майже так само, як і людиною.

Як і кішки, собаки реагують на появу на екрані інших тварин. А також, незважаючи на те, що слух у них схожий на людський, реагувати вони вважають за краще тільки на різкий або незвичайний звук.

 

 

 

Останні новини

Back to top button