Цікаве

Експерти розповіли про користь їзди на велосипеді

Вчені з Австралії і Данії вивчили вплив білка убіквінтину на міжклітинний простір і зв’язок його роботи з фізичними навантаженнями, інформує 1NEWS з посиланням на Країну Здоров’я.

Для цього добровольцям, після десятихвилинної поїздки на велосипеді, і людям, які перебували в стані спокою робили біопсію м’язів.

Було з’ясовано, що фізичне навантаження активує білок, який мітить вже старий, відпрацьований матеріал в м’язах. Після цього старі білки розщеплюються на амінокислоти, які готові до повторного використання.
Безвідходне виробництво і оновлення м’язів не працює при відсутності інтенсивних фізичних навантажень. Старі білки доводиться включати в інші метаболічні ланцюжка, що підвищують навантаження на системи виділення.

Це дослідження довело необхідність фізичних навантажень не тільки для підтримки фізичної сили, а й для нормалізації обміну речовин.

Відомо, що м’язи – сховище вуглеводів в організмі. Нові дані показали, що робота м’язів допомагає організму безпечно очищатися від непотрібних білків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top button