Цікаве

Експерти розповіли про користь позитивного мислення

Навчіться чинити добро, допомагати людям, нічого не чекаючи взамін, навіть просте спасибі, і позитивні почуття переповнять ваше серце, витіснивши весь негатив, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Якщо ви чули про геліотропічні рослини, то знаєте, що вони повертаються до сонця, щоб максимально ефективно використовувати його енергію в фотосинтезі.

Подяка
Це, напевно, найбільш позитивно заряджена емоція. Усвідомлюємо ми це чи ні, але кожному з нас є за що дякувати життя. За здоров’я, близьких людей, нові можливості, цікаві зустрічі, наші успіхи і невдачі (які в підсумку перетворюються в досвід), так просто за кожен новий день.

Неважливо, в якій формі формі ви висловлюєте цю вдячність: на словах, в щоденнику або тільки в ваших думках. Важливим є те, що ви вчитеся бачити світ в світлих тонах, сприймаєте будь-яку ситуацію як подарунок долі і здатні витягувати з неї користь.

Виховавши в собі вдячність, ви перестанете звинувачувати оточуючих і злодійку-долю в своїх “нещастя” і швидше одужувати від невдач.

Ентузіазм
Успіх неможливий без пристрасті і любові до справи. Хоча це твердження стало шаблоном в міжнародних корпораціях і вже набило оскому, воно не втрачає своєї актуальності.

Ви можете добитися результату тільки в тому, в що ви вкладаєте всією душею. І тільки цей всепоглинаючий інтерес здатний заглушити смуток невіра у власні сили і звернути помилки в досвід.

Впевненість
Наступна емоція, яку диктує позитивна психологія, – віра в себе. Кращий спосіб виростити цю віру, використовуючи позитивні думки, – пам’ятати про минулі звершення, неважливо, наскільки великі вони були. Хваліть себе за дрібні досягнення, адже вони – фундамент вашого майбутнього успіху. Будь-яка перемога підвищує вашу впевненість у собі і стає кроком на шляху до нових перемог.

Любов, кохання
Сама сильне почуття, здатне затьмарити будь-які негативні емоції. Причому воно не обмежується однією людиною, а поширюється на всю вашу життя.

Позитивність 
Здається, очевидним, але в нашому світі, повному тиску, які лякають новин, котрі культивують страх і ненависть, складно залишатися на доброзичливій ноті. В таких умовах набагато простіше і природніше включити захисну реакцію і сприймати навколишню дійсність негативно.

Відмовтеся від новин, що провокують агресію. Озирніться навколо, спробуйте бачити в людях і їхніх вчинках щось хороше, і ви здивуєтеся відкриттів, які вас чекають. Сформуйте свій погляд на світ.

Енергія
Що робить вас енергійним, змушує рухатися вперед? Вихідні з коханою людиною, сім’я, подорож, спорт, хобі або концерт улюбленої групи?

Знайдіть свою власну підзарядку, джерело натхнення, або, як мінімум, скористайтеся маленькими хитрощами, щоб підвищити свій енергетичний рівень.

 

Back to top button