Цікаве

Експерти назвали п’ять вправ, які швидко приберуть живіт

Соромитеся свого живота? Усунути цю проблему дозволить комплекс простих вправ, які можна виконувати де завгодно, передає 1NEWS з посиланням на Жіночий світ.

Якщо все робити правильно, то відмінний результат буде помітний вже через тиждень!

Правильне харчування допоможе прибрати живіт. Якщо ви переїдаєте і не стежите за якістю споживаних продуктів, то в першу чергу зайві жирові відкладення накопичуються в області живота. Щоб позбутися від зайвих кілограмів необхідно виключити з раціону жирну і смажену їжу, а також відмовитися від солодкого і мучного.

Їжте більше овочів і фруктів, не забувайте пити більше води і не вживати їжу після 18.00. Протягом дня бажано з’їдати 4-5 невеликих порцій. Щоденний раціон обов’язково повинен складатися з білків і овочів, перекусити можна кефіром, ягодами, фруктами або горіхами.

Швидко прибрати живіт допоможе комплекс вправ

 1. Вакуум.

Щоб швидко привести себе в форму необхідно тренувати м’язи пресу, найбільш ефективною вправою вважається вакуум, який дозволить запустити в організмі обмінні процеси. Займатися краще в ранкові години до першого прийому їжі, але попередньо випивши склянку води з лимонним соком. Вакуум допоможе підбадьоритися з ранку, запустити роботу кишечника і очистити організм від токсинів. Займатися можна стоячи:

 • потрібно видихнути і глибоко вдихнути животом. Потім не поспішаючи видихнути максимально, щоб легені повністю звільнилися від повітря;
 • трохи підтягнути вгору живіт, намагаючись «притиснути» його до хребта і стегон. Затриматися в такому положенні слід на 5-10 секунд;
 • видихнути, розслабитися, зробити пару спокійних вдихів і видихів, а потім повторити вправу заново 5 разів.

Також виконувати вакуум можна лежачи:

 • лежачи на рівній поверхні, руки розташуйте вздовж тіла, а ноги зігніть, торкаючись п’ятами підлоги. Розслабте м’язи і не поспішаючи видихніть, щоб в легенях не залишалося повітря;
 • напружте м’язи пресу, втягнувши живіт. Не дихайте протягом 10-15 секунд, потім зробіть невеликий вдих і ще трохи підтягніть живіт;
 • утримуючи прес у напрузі, зробіть невеликий вдих і напружте м’язи. Утримуйте положення 10-15 секунд, потім знову втягніть живіт і затримайте дихання;
 • видихніть, розслабтеся і зробіть кілька короткочасних вдихів і видихів. Потім максимально втягніть живіт і, не видихаючи, тягніть його вгору.
 1. Планка.

Ця вправа дає відмінний результат не тільки для живота, але і всього тіла. Щоб зробити бічну планку зі скручуванням, необхідно розташувати тіло боком з опорою на лікті, вирівнятися і зробити 20 скручувань корпусом вниз.

 1. «Велосипед».

Універсальна вправа, яка допомагає швидко привести себе в форму. Під час тренування важливо дотримувати правильну техніку – не слід повністю опускати ноги на підлогу, тіло повинно бути трохи піднятим, а руки розташовуватися за головою. Для тренування м’язів живота «велосипед» достатньо виконувати 20 разів щодня.

 1. Підйом ніг – вправа для нижнього пресу.

Цій зоні слід приділити особливу увагу, оскільки саме тут починають накопичуватися перші жирові відкладення. Потрібно лежачи на спині покласти руки під сідниці і підняти вгору випрямлені ноги, потім опустити їх, але, не торкаючись поверхні підлоги. Повторити вправу потрібно 20 разів.

 1. Скручування.

Дана вправа допоможе розробити не тільки м’язи пресу, але ще руки і ноги. Лежачи на підлозі необхідно одночасно витягнути вгору ноги і руки, намагаючись дотягтися підборіддям до ніг. Повторити все заново 20 разів.

На виконання кожної з перерахованих вправ буде потрібно не більше хвилини. Після тренування не забувайте відпочивати. Для посилення ефекту до вправ можна додати 40 хвилин кардіо.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close