Цікаве

Експерти порадили найпростіший спосіб схуднути

Вчені Університету штату Юта (США) назвали один з найпростіших способів стати стрункішою. З цією метою фахівці радять регулярно ходити на пальчиках, пише 1NEWS з посиланням на Країну Здоров’я.

 

Для досягнення ефекту схуднення необхідно щодня практикувати спеціальну прогулянку, пересуваючись на пальчиках.

За словами вчених, принцип ходьби заснований на рухах, що мають на увазі кроки, виконувані переміщенням стоп з п’яти на носок. Його людство успадкувало від своїх далеких предків. Такий спосіб пересування дозволяв витрачати менше енергії, що служило одним із заходів захисту від голодної смерті.

Дослідники констатують, що ходьба навшпиньках змушує організм активізувати м’язи спини, колін, стегон і більш інтенсивно витрачати калорії. Таким чином, її можна використовувати як простий засіб, що допомагає схуднути.

Ходьба навшпиньках збільшує витрату енергії на 50-80 відсотків, посилюючи навантаження на деякі групи м’язів. Це один з методів більш активного спалювання калорій.

Фахівцями було проведено серію випробувань за участю спортсменів віком від 20 до 40 років, які ходили і бігали різними способами – приземляючись на п’яту, на підошву зі злегка піднятою п’ятою і на носок. При бігу суттєвої різниці вчені не виявили, але тести з ходьбою продемонстрували: коли люди ходять навшпиньки, їх витрата енергії може зрости на 83%.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close