Цікаве

Експерти назвали рослини з противірусними властивостями

Вірус – це невеликий інфекційний агент, який розмножується лише всередині живої клітини і може вразити всі форми життя, включаючи людину, тварин, рослини та мікроорганізми, пише 1NEWS з посиланням на Жіночий світ.

Вірусна інфекція здебільшого носить сезонний характер і лікується призначеними лікарем противірусними препаратами. Але ви можете доповнити медикаментозне лікування натуральними рослинними продуктами, що допомагають пригальмувати поширення вірусу та стимулюють імунітет.

Одним з таких продуктів є часник. Він містить вітаміни С, В1 та В12, а також калій, магній, цинк, залізо, фосфор, та інші корисні речовини. Дослідження показують, що часник може бути ефективним проти вірусів грипу А та В, риновірусу та допомагає при вірусній пневмонії.

Менш популярний, але не менш ефективний засіб проти сезонних вірусів – це шавлія. Листя та стебла цієї рослини містять сполуку під назвою сафіцинолід, яка має противірусні властивості. Найкращий спосіб вживання шавлії – це пити чай із неї. Він, крім усього іншого, має ще й заспокійливу дію.

Базилік також має противірусні та протизапальні властивості, які можуть допомогти боротися з кількома вірусними інфекціями.  Базилік містить такі сполуки, як апігенін та урсолова кислота, які ефективні при герпесі, гепатиті В та ентеровірусі.

Доломогти боротись із герпесом може насіння фенхелю, завдяки транс-анетолу, що в ньому міститься. Також насіння фенхелю допомагає зняти запалення та зміцнити імунітет.

Це ще одна важлива рослина з потужними противірусними властивостями – це орегано. У ньому міститься сполука під назвою карвакрол, яка довела свою ефективність проти вірусів. Орегано також має антибактеріальні та протигрибкові властивості.

Імбир має вражаючі противірусні, антибактеріальні та протизапальні властивості. Він містить такі сполуки, як гінгероли та зингерон, які допомагають запобігти поширенню вірусу.

Щоб отримати користь для здоров’я і краще протидіяти вірусним інфекціям, ви можете вживати чаї з цих рослин, або додати кілька крапель їх ефірних олій в аромалампу в кімнтаті, де ви проводите найбільше часу.

 

 

 

Back to top button