Цікаве

Експерти назвали прості речі, щоб мати здорове серце

Науковці розповіли, які прості речі допомагають зміцнити серце та продовжити життя, інформує 1NEWS з посиланням на changeua.com.

Не потрібно вигадувати велосипед, щоб мати хороше здоров’я.

Займатись спортом. Якщо ви досі шукаєте причини, чому не піти вранці на пробіжку чи у спортзал, то знайте, що спорт дуже важливий для здорового серця. Фізична активність дозволяє знизити навантаження на серце, а всього 4 години спорту на тиждень дозволяють відчутно продовжити тривалість життя.

Сміятись. Сміх справді дарує довге життя, адже він допомагає зменшити рівень запалення в організмі, а також позбавляє стресу. Дивіться комедії, весело проводьте час і не соромтесь сміятись – це корисно!

Займайтесь сексом. Він дозволяє знизити ризики різноманітних серцевих захворювань, а також покращує настрій і загальне самопочуття.

Пийте вино. Хоча це доволі спірне питання, але чимало дослідники все ще вважають, що вино позитивно впливає на роботу серця. А все через вміст антиоксидантів. Звісно ж, варто розуміти, що є різниця між один келихом і надмірним вживанням.

Заведіть собаку. І хай би як дивно це не звучало, але це справді працює. Британські науковці заявили, що власники собак рідше страждають від різних проблем з серцево-судинною системою.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close