Цікаве

Експерти назвали небезпечні для здоров’я молокопродукти

Багато хто переконаний, що кефір, сир та інші молочні продукти для здоров’я несуть тільки користь. Більш того, вважається, що вживання кефіру допомагає знизити вагу. Однак це не тільки не зовсім так, але й може завдати здоров’ю шкоду, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Фахівці зі здорового способу життя підкреслюють, що варто забути про міф, згідно з яким для підтримки форми слід ввечері повністю відмовитися від вечері і замінити його сиром або кефіром. Навпаки, в якості вечірнього прийому їжі вони радять використовувати білки у поєднанні з клітковиною. Це можуть бути овочі і нежирні сорти м’яса і риби, а також яйця. Також шкоди не принесе, але зате додасть відчуття насичення невелика кількість гречки.

А ось кефір і сир, хоч і містять у собі величезну кількість різного роду корисних вітамінів і мінералів для вечірнього прийому їжі протипоказані. Пов’язано це з тим, що під час сну в організмі відбувається процес розщеплення жирів, якому буде заважати казеїн, що міститься в молочній продукції. Тому спалювання жирів буде відбуватися не в тому темпі, який повинен бути при правильному харчуванні.

Зате якщо вживати ці продукти на сніданок, то користь від них буде на порядок вище.

У той же час слід пам’ятати, що особливо уважно слід бути людям з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки. Для них вживання кефіру взагалі протипоказане. Також уникати його прийому слід людям з діагностованим гіперацидним гастритом або панкреатитом.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close