Цікаве

Екс-керівник «Укрзалізниці»: «Найбільший успіх полягає в тому, що я вижив»

Екс-керівник «Укрзалізниці» Войцех Балчун в інтерв’ю польському виданню «Onet» розповів, що вважає найбільшим успіхом те, що він «вижив».

Войцех Балчун

«Може, я трохи відверто відповім. З точки зору страхів та ризиків, які я враховував при переїзді в Україну, я можу сказати, що найбільший успіх полягає в тому, що я вижив і повернувся. З іншого боку, серйозно, я впевнений, що найбільш успішним я визнаю той факт, що мені вдалося стабілізувати компанію», – зазначив Балчун.

Він також відзначив, що його команді вдалося суттєво покращити фінансові результати «Укрзалізниці». «І в 2016 році, і за перші два квартали 2017 року ми вийшли на прибуток після кількох років збитків. Окрім того, нам вдалося створити стратегію на п’ять років і також вдалося перебудувати свою репутацію на міжнародній арені», – розповів Войцех Балчун.

Своїм провалом екс-керівник «Укрзаліниці» назвав незавершені плани. «Завжди амбіція кожного керівника полягає в досягненні цілей. Деякі з них були успішно виконані, але, звичайно, я відчуваю, що деякі важливі проекти ще не виконані», – зазначив він.

Балчун зауважив, що питання його стосунків з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном було елементом, «який постійно перешкоджав роботі в УЗ і у здійсненні реформ».

«У будь-якому випадку, просто подивіться, що сталося після мого від’їзду – раптом елемент чорного піару практично закінчився. Це була конкретна кампанія, яка була започаткована певною силою, і міністр просто випустив цю кампанію. Крім того, як це не парадоксально, зараз я бачу постійно зростаючу атаку на цього міністра у засобах масової інформації, включаючи соціальні, тобто виявляється, що чорний піар може бути перенаправлений у різні боки», – підсумував Балчун.

Нагадаємо, Балчун написав заяву на звільнення 9 серпня.

10 серпня Кабінет міністрів звільнив Войцеха Балчуна з посади голови правління ПАТ “Укрзалізниця” за згодою сторін.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян, представник партії “Народний фронт” довгий час домагався цієї відставки.

Після відставки Балчуна у ЗМІ почали з’являтися чилені матеріали негативного характеру проти міністра Володимира Омеляна.

Зокрема, французька газета написала, що дружина Омеляна, дизайнер Світлана Бевза є в числі тих, хто замовив собі дороговартісний автомобіль Майбах.

Пізніше ЗМІ звернули увагу на будинок, в якому живе родина Омеляна.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close