Цікаве

Директора “Укртелекому” оштрафували за незаконний вилов раків: підприємство спростовує цю інформацію

Правопорушник повинен заплатити 2075 гривень

Директора державного спеціалізованого підприємства “Укртелеком” у місті Київ оштрафували за незаконний вилов раків на Чернігівщині. Про це йдеться у постанові Козелецького районного суду Чернігівської області, передає 1NEWS.

“Визнати винним в скоєнні адміністративного правопорушення за ст. 85 ч. 4 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) гривень 00 копійок на користь держави, без конфіскації водолазного спорядження (костюм водолазний, ласти, маска, дихальна трубка, груз пояс, натільній рюкзак для раків) та раків живих загальною вагою 2.1 кг, в кількості 30 шт”, – йдеться у повідомленні.

Окрім штрафу, порушник має сплатити 1351 грн завданих природі збитків та 384 грн судового збору.

Як йдеться у постанові, раків директор Укртелекому ловив у водосховищі біля села Лошакова Гута Козелецького району. Він робив це шляхом підводного полювання уночі й без відповідного дозволу.

Так, він спіймав 53 раки (3,7 кг), що на 23 більше, ніж дозволено добовою нормою. Тож на чоловіка склали протокол і конфіскувала 23 раки.

Зазначається, що правопорушник на судове засідання не з’явився.

Оновлено 30.11.2019: Прес-служба “Укртелекому” звернулась до 1News із заявою, в якою зазначає, що вказана особа не має жодного відношення до підприємства.

“Схоже, у тексті сталася помилка. В офіційних даних вказано, що особа, яка притягується до відповідальності – Біленький Василь Володимирович. Згадана особа немає жодного відношення до Публічного акціонерного товариства «Укртелеком». За даними пошукових систем, зокрема Гугл, особа з такими даними, має чи мала відношення до Державного спеціалізованого підприємства «Укртелефільм»”, – говориться у заяві.

Додамо, що дійсно в судовому реєстрі зазначається, що до відповідальності по цій справі притягається Василь Біленький. Хоча в постанові Козелецького районного суду декілька разів наголошується, що особа працює в “Укртелекомі”.

Back to top button