Цікаве

Дружина Зеленського прикрасила три обкладинки журналу Vogue (фото)

На обкладинці грудневого номеру журналу Vogue UA з’явилась дружина Президента України Олена Зеленська.

Як зазначає видання, фотосесія за участі міжнародної знімальної групи втілилася у широкоформатну журнальну історію, в якій героїня розповідає про життя у новому статусі, нові обов’язки і можливості, а також про моду як інструмент культурної дипломатії.

«Ми зробили три обкладинки з головною героїнею номера, щоб висвітлити різні грані її особистості. Перший варіант — це стриманий офіційний портрет. Другий — Олена разом з родиною, і у колі найближчих людей вона інша, зворушлива й безтурботна. На третій, digital-обкладинці, ми бачимо просто жінку — вродливу й чарівну», – коментує головний редактор Vogue UA Пилип Власов.

Він додав, що для роботи над проектом запросили голландського фотографа Пола Беллаарта (Paul Bellaart). «Його майже документальний стиль дав змогу показати першу леді максимально правдиво, такою, якою вона є насправді», – зазначив Власов.

На першій обкладинці Олена Зеленська зображена біля вікна. На ній вовняний блейзер, водолазка з вовни та шовку, бавовняна сорочка, вовняна спідниця, все — Prada. На другому – разом із Президентом та дітьми. На Зеленській – кашеміровий кейп, шкіряні чоботи, все — Celine by Hedi Slimane. На третьому зображений портрет Першої леді. На ній – вовняний жакет Prada та бавовняна сорочка Lemaire.

Фото: Paul Bellaart

Стиль: Julie Pelipas

Зачіски: Line Bille @A Management

Макіяж: Stine Rasmussen @A Management

Tags

Останні новини

Back to top button
Close