Цікаве

Дружина нардепа виграла тендер на будівництво сховища ядерних відходів

Компанія «СК Укрбудмонтаж» виграла тендер «Енергоатому» на будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) реакторів ВВЕР АЕС України, запропонувавши ціну майже 929 млн грн. Про це свідчать дані в системі державних закупівель ProZorro.

народний депутат Максим Микитась

Єдиним субпідрядником із великим обсягом робіт буде ТОВ «Ютем-Інжиніринг» (39%).

За два роки, тобто до 25 вересня 2019 року в Чорнобильській зоні відчуження зведуть перший пусковий комплекс ЦСВЯП для «сухого» зберігання відпрацьованих паливних збірок з ЮУАЕС, РАЕС і ХАЕС.

Згідно з відкритими даними бізнес-пошукової системи YouControl, кінцевим бенефіціаром компанії «СК Укрбудмонтаж» з часткою 99% є Наталія Микитась, дружина народного депутата групи «Воля народу» Максима Микитася.

Раніше директором компанії був нинішній помічник нардепа Микитася – Андрій Якусевич. За даними видання «Наші гроші», брат Якусевича – Сергій нині займає посаду заступника голови правління «Укрбуд». Він також був співвласником ТОВ «Мегаполісстрой», де іншим співвласником виступав Анатолій Войцехівський, якого правоохоронці звинувачують в самовільному захопленні ділянок та незаконному будівництві.

За участь у цій закупівлі також змагалися компанія «Укренергомонтаж» і корпорація «Укртрансбуд».

«СК Укрбудмонтаж», згідно з інформацією на її сайті, це будівельна компанія, що виконує весь спектр будівельно-монтажних робіт у цивільній, енергетичній і промисловій сферах.

У 2016 році компанія збільшила дохід у 56 разів в порівнянні з 2015 роком – до 508,1 млн грн, отримавши чистий прибуток 320,1 млн грн, в той час як 2015 рік компанія завершила з чистим збитком у 4,9 млн грн.

В липні «Енергоатом» отримав ліцензію на будівництво і введення в експлуатацію Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

Новини за змістом

Загрузка...
Загрузка...

Вас це може зацікавити

Close
Close