Цікаве

Друг Наливайченка пропонує свою кандидатуру на посаду прем’єр-міністра (фото)

Близький товариш народного депутата від фракції «Батьківщина» Валентина Наливайченка, а в минулому заступник голови політичної партії «Справедливість» Сергій Носенко натякнув, що не проти стати кандидатом на посаду прем’єр-міністра України. Про це, як повідомляє кореспондент 1News, він написав під час пленарного засідання Верховної Ради 3 березня у переписці з Наливайченком.

«Привіт, друже! Голосів за нового дійсно нема. Можна було б спробувати мене наприклад пропихнути, але це треба через великих, а у мене нема контакту там», – пише Носенко.

Наливайченко йому відповів, що «все аж кипить в них, нічого не складається». «Ми не спимо», – додав народний депутат, ймовірно натякаючи на провали пропрезидентської команди.

В той же час депутат від «Слуги народу» Артем Нагаєвський у переписці з журналістом цього ж дня дав зрозуміти, що рішення про відставку діючого прем’єр-міністра Олексія Гончарука поки не прийнято.

У переписці Нагаєвського запитали, як він буде голосувати за відставку Гончарука та як він оцінює його діяльність. Депутат зазначив, що «ще невідомо, чи буде таке голосування. «Сьогодні фракція і тоді можливо буду знати більше», – додав Нагаєвський.

Нагадаємо, 4 березня Президент України Володимир Зеленський скликає позачергове засідання Верховної Ради, одним з питань на якому зазначено «щодо Кабінету міністрів».

ЗМІ з посиланням на джерела повідомляють про можливу відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука та ще декількох міністрів.

Тим часом, сам Гончарук вчора на прес-конференції заявив, що жодних заяв про відставку він не писав.

Додамо, що Кабмін після підтримки його програми дій має імунітет на відставку. Зміна прем’єр-міністра станом на зараз можлива тільки в разі, якщо чинний глава Уряду напише заяву про відставку за власним бажанням.

Сергій Носенко давній товариш та бізнес-партнер Валентина Наливайченка. Входив до керівництва партії Наливайченка «Справедливість». Однак, зараз сайт партії не працює, тож достеменно невідомо, чи залишається він у керівництві політичної сили.

На позачергових виборах до Верховної Ради Сергій Носенко балотувався по мажоритарному округу в Києві №223. На рекламному флаєрі Носенка зазначалось, що він є самовисуванцем, в той же час була примітка про Громадсько-політичну силу «Розвиток».

Також він балотувався у Президенти України на виборах 2019 року. Тоді ж кандидатом був і його друг Валентин Наливайченко.

У біографічних даних Носенка зазначалось, що він є інвестиційним банкіром та професійним фінансистом. Працює старшим керуючим партнером міжнародної інвестиційної компанії International Investment Partners зі штаб-квартирою у США.

Back to top button