Цікаве

Дорожче iPhone 11: Apple продає коліщатка по неймовірній ціні

Пристрасть Apple до ідеального дизайну безпосередньо позначається на якості і, як наслідок, ціні на їх продукцію. Зазвичай такий підхід виправдовує себе, адже компанія не економить на високоякісних матеріалах або приділяє підвищену увагу до деталей.

Однак останнім часом презентовані товари шокують своєю ціновою політикою навіть найзапекліших шанувальників компанії. Нещодавно у продажу з’явилися коліщатка для дико дорогого комп’ютера Mac Pro, який в народі прозвали “теркою”, за ціною, яка перевищує вартість iPhone 11 – 699 доларів (майже 19 тисяч гривень), розповідає 1News.

Комплект коліс Wheels Kit вже доступний для придбання. Незважаючи на те, що ці аксесуари є вкрай нішевими, покупців обурило рішення Apple продавати їх окремо за завищеною в 1,5 рази ціною. Раніше їх можна було придбати тільки при оформленні замовлення в складі кастомної конфігурації Mac Pro. В цьому випадку їх вартість становила – і досі становить – 399 доларів. Тепер Apple пропонує докупити комплект тим, хто придбав дорогий комп’ютер без коліс, а тепер хоче зробити системний блок більш мобільним.

Чому так дорого? Рішення, ймовірно, пов’язано з невеликими обсягами виробництва коліщаток, тому в Купертіно, піднімаючи ціну, наче дають користувачам стимул купувати все відразу, бо потім буде дорожче.

Колеса і ніжки виконані з нержавіючої сталі. Комплект поставляється з чотирма відповідними кріпленнями: чотири колеса і чотири ніжки. Вони дуже прості в установці, але Apple говорить, що для інсталяції знадобляться “додаткові інструменти” для їх кріплень, тому переконайтеся, що у вас є відповідна викрутка.

Джерело: Сьогодні

Back to top button