Цікаве

“Доброго ранку, країно!”: редакційний колектив ранкового шоу заявив про наступ на свободу слова

Журналісти поскаржились, що влада намагається закрити їх програму

Колектив “ЕРА-МЕДІА” звернувся до президента України Володимира Зеленського про наступ на свободу слова і спроби закриття чиновниками Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) ранкового шоу “Доброго ранку, країно!” на “UA: Перший”.

Про це повідомляє 1NEWS.

У відкритому зверненні, розміщеному на офіційному сайті компанії, наголошується, що журналісти “ЕРА-МЕДІА” змушені заявити про нову хвилю наступу на свободу слова в Україні, тотальну цензуру в ЗМІ та спроби закрити рейтингове телевізійне шоу суспільного мовника “Доброго ранку, країно!”

“Ситуація зі спробою закриття програми “ЕРА-МЕДІА” – гарний тест для президента Зеленського: чи піде він слідами свого попередника, чи ж стане на захист свободи слова в Україні. Закривати треба корупціонерів, а не медіа!” – зазначають журналісти.

У зверненні наголошується, що чиновники ПАТ “НСТУ” повідомили колективу “ЕРА-МЕДІА” про припинення з 11 липня дії договору, відповідно до якого ранкове шоу “Доброго ранку, країно!” транслюється на “UA: ПЕРШИЙ”.

“Головна причина закриття програми – вихід в ефір новини про скандал та факти міжнародної корупції, а також державної зради з боку п’ятого президента України Петра Порошенка. Як повідомили представники ПАТ “НСТУ”, публікація розмов Порошенка та Байдена стала останньою краплею терпіння наглядової ради ПАТ “НСТУ”, – йдеться у зверненні.

Автори звернення вважають, що представниками наглядової ради НСТУ є особи, прямо залежні від грантів та фінансової допомоги від осіб і організацій, чия репутація постраждала внаслідок публікації відомого телефонного скандалу.

“Тобто замість того, щоб закрити корупціонерів, влада вирішила закрити медіа, які про цих корупціонерів розповідають. Проте “соросятам” із наглядової ради ПАТ “НСТУ” потрібно зрозуміти: хоч би якою незручною була правда, журналісти її показують”, – наголошується у зверненні.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close