Цікаве

Для кого в Києві знайти роботу не проблема?*

Столичний ринок праці завжди був найпривабливішим місцем для тих, хто шукає стабільний заробіток. Всім, кому потрібна робота, Київ пропонує оптимальні умови для праці. Сюди з’їжджаються кращі фахівці країни, але далеко не кожна професія зараз користується попитом.

Багатьом доводиться докладати зусиль, щоб знайти вакансію, але є спеціальності, власники яких без особливих зусиль будуть прийняті на посаду. Пропонуємо ознайомитися з найбільш затребуваними професіями в Києві.

  • IT-фахівці (від 18 500 грн)

Комп’ютерна індустрія знаходиться в постійному розвитку, а в нинішній період, коли від якості цифрових мереж залежить все життя сучасних людей, діячі в сфері IT потрібні, як ніколи. Створення і підтримка інтернет магазинів, соціальних проектів і багато чого іншого залежить від участі різного роду фахівців – системних адміністраторів, програмістів, розробників сайтів і т.д.

  • Медики (від 11 000 грн)

Сучасне суспільство не може похвалитися відмінним здоров’ям. Лікарі, медичні сестри, лаборанти, парамедики не сиділи склавши руки в складний період пандемії, а нестача досвідчених працівників відразу дала про себе знати. Всім, хто має відношення до медицини роботу в Києві буде знайти не складно, не варто боятися безробіття, адже не тільки в столиці, а й на периферії без таких людей не обійтися.

  • HR менеджери (від 15 000 грн)

Хто, як не менеджер по персоналу наведе суворий порядок в загальній масі звернень. Випускники психологічних і педагогічних факультетів можуть сміливо претендувати на посаду спеціаліста в сфері HR. Тестування, співбесіди, постійні діалоги з претендентами забирають у керівника багато часу і сил, але на підмогу приходять спеціально навчені люди.

  • Робочий персонал (від 500 грн в день)

Якими б жорсткими були карантинні заходи, все навколо зберігає властивість виходити з ладу. Ремонт, фарбування, будівництво, зварювання конструкцій, сантехнічні роботи та інші побутові питання будуть цікавити і приватних замовників, і великі компанії в усі часи. Малярі, штукатури, зварювальники, каменярі продовжують користуватися попитом на ринку праці.

  • Сфера обслуговування (від 12 000 грн)

Отриманий під час карантину досвід показує, що кухарі, кур’єри, продавці, пакувальники, прибиральники приміщень і всі інші професії, пов’язані з вирішенням поточних питань, надзвичайно затребувані. Багато тих, хто втратили основну роботу, здатні впоратися з такими обов’язками, тому є сенс не чекати с моря погоди, а звернути увагу на ці вакансії.

  • Викладачі (від 14 000 грн)

Дистанційне навчання продемонструвало всі недоліки сучасної освіти. Дітям та батькам вкрай складно впоратися з програмою без допомоги кваліфікованих репетиторів, ось чому всім вчителям є сенс орієнтуватися на викладання по скайпу. Таким чином вони покращувати своє матеріальне становище і дадуть путівку в життя підростаючому поколінню.

Робота в Києві. Де шукати вакансії?

Онлайн дошки оголошень (в їх числі добре зарекомендував себе сервіс OBYAVA.ua) – кращий варіант для пошуку роботи. При цьому не виключені такі способи, як перегляд вакансій через агентства з працевлаштування, HR-сайти, соцмережі і знайомих.

*на правах реклами

Back to top button