Цікаве

Дизайн полтавського ресторану визнали найкращим у Європі (фото)

Ще влітку стало відомо, що чотири українські ресторани потрапили до шорт-листу європейського конкурсу дизайну гастрономічних закладів Restaurant & Bar Design Awards. Результати премії оголосили 5 серпня в Лондоні, і переможцем у номінації Europe Restaurant став саме український заклад.

Інтер’єр ресторану Shade Burger у Полтаві, який створювала студія YOD Design Lab, назвали кращим у Європі.

Керівник студії Володимир Непийвода розповів, як вони створювали інтер’єр закладу-переможця.

«Власникам Маріанні та Ентоні ми зробили до цього Shade Meat & Wine – це був 2012 рік. Потім вони звернулися до нас знову з маленьким приміщенням в центрі Полтави на пішохідній вулиці. Приміщення  – 47 квадратних метрів. Інвестиції склали $ 50 000. Вони сказали, що хочуть продавати бургери. Ну так як у нас уже були досить дружні стосунки, то в дизайні вони повністю нам довірилися», – розповідає Непийвода.

За його словами, основою всього закладу в дизайні стала стеля: різні типи шпону з різними відтінками — вони символізують фарш для котлети бургера.

Логотипом закладу стало зображення м’ясорубки, через яку проходить фарш. Також в інтер’єрі використані цементно-піщана штукатурка, дубові столи, метал гарячекатаний та шкіра.

Самому дизайнеру більш за все в інтер’єрі ресторану подобається світло. Зокрема те, яке проходить через шпон, те, яке на стіні засвічує напис EAT та світло на центральному островному столі.

На запитання, чи правда що студія YOD Design Lab розробляла багато дизайнів для полтавських ресторанів тому, що сам керівник з Полтави, Непийвода відповів ствердно. «В Полтаві ми зробили чотири ресторани і за містом комплекс відпочинку Verholy!», – зазначив він.

За словами керівника студії YOD Design Lab, проект ресторану Shade Burger відрізняється від інших тільки повною віддачею. «Коли власник нам довіряє – тоді це секс», – додає Непийвода.

Ресторан Shade Burger відкрився в червні 2016 року.

У шорт-листі європейського конкурсу дизайну гастрономічних закладів також були українські ресторани BAO, BARVY та Гра з вогнем.

Ресторан ВАО має шалену популярність як серед зірок, так і серед політиків. Зокрема, нещодавно у ньому побував співак Стінг, який виступав у Києві з концертом.

Також ресторан ВАО відомий тим, що саме у ньому сфотографували за вечерею народного депутата Сергія Лещенка та російського олігарха Костянтина Григоришина.

Сергій Лещенко та Костянтин Григоришин у ресторані ВАО

1News за матеріалами Buro 24/7, Elle.

Новини за змістом

Загрузка...
Загрузка...
Close