Цікаве

Дієтологи розповіли про користь бананів для нервової системи

Екзотичні південні плоди, що стали вже звичними для українців, корисні для здорового волосся, нігтів, міцної нервової системи і серця, інформує 1NEWS з посиланням на zdorovia.com.ua.

“У банані містяться вітаміни групи B які необхідні для нервової системи. Там містяться трохи магнію, який теж потрібен для нервової системи”, – розповіла лікар-дієтолог Марина Макіша.

У бананах також міститься калій, який зустрічається саме в овочах і фруктах. Він необхідний для серцево-судинної системи і нормального скорочення серцевого м’яза.

“Ще в бананах присутній кремній. Цей мікроелемент корисний нам для того, щоб були хороші волосся, нігті. Він бере участь також у створенні колагену і клітин шкіри”, – додала дієтолог.

Крім того, в бананах містяться пектини корисні для мікрофлори. Для підтримки гарної мікрофлори людині потрібна розчинна клітковина, і вона також присутня в бананах.

При цьому варто мати на увазі, що банани містять досить багато вуглеводів. На це варто звернути увагу тим, хто знаходиться на дієті. Але це зовсім не привід повністю відмовлятися від вживання бананів. Можна, наприклад, обмежити їх споживання до одного в день.

“Тим, хто стежить за фігурою, краще вибирати банани зелені, тому що в зелених бананах більше резистентного крохмалю. Він корисний для нашої травної системи, особливо для товстого кишечника. Це профілактика багатьох захворювань, в тому числі раку прямої кишки”, – дала пораду дієтолог, додавши, що банан добре використовувати в правильних десертах для подслащения, щоб не використовувати шкідливий цукор.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close