Цікаве

Дерматологи порадили, як правильно доглядати за шкірою обличчя

Умивання потребує делікатного підходу. Навіть неправильна температура води під час такої процедури може стати причиною появи подразнення й акне, інформує 1NEWS з посиланням на gazeta.ua.

Поради від дерматологів щодо того, як правильно вмиватися.

  1. Перед умиванням завжди видаляти макіяж. Ще до використання засобу для очищення обличчя бажано протерти шкіру вологими серветками або ватним диском, змоченим декількома краплями лосьйону.

“Головне — переконатися, що вони не містять у собі спирту. Інакше виникне надмірна сухість шкіри й подразнення”, — пояснює дерматолог Діна Беган.

  1. Умиватися холодною або ледь теплою водою. “Гаряча вода має абразивний ефект. Вона очищує шкіру від захисного жиру, викликаючи сухість. Як наслідок, можлива поява вугрів, подразнень і висипань”, — каже доктор Шарі Маркбейн, доцент кафедри дерматології Школи медицини Нью–Йоркського університету.
  2. Відводити на вмивання не більше 30-60 секунд. Якщо робити це довше, шкіра пересушуватиметься.
  3. Наносити засіб для очищення шкіри обличчя пальцями. М’якими круговими рухами розтирати. Змивати все теплою водою.
  4. Витирати обличчя м’яким бавовняним рушником.
  5. Не користуватися скрабом щодня. Достатньо 2-3 разів на тиждень.
  6. Умиватися не частіше ніж двічі на день. Інакше можна змити природний захисний шар шкіри.

“Тим, у кого суха або чутлива шкіра, достатньо вмиватися один раз на добу — перед сном. Людям із жирним типом шкіри краще проводити цю процедуру двічі на день. Також важливо враховувати, якими додатковими засобами для обличчя ви користуєтесь. Приміром, якщо наносите на ніч препарат проти акне, вранці варто очистити від нього шкіру”, — радить доктор Маркбейн.

  1. Обов’язково вмиватися на ніч. “Краще пропустити ранкове вмивання, ніж проігнорувати цю процедуру перед сном. Перш ніж вкладатися в ліжко, дуже важливо видалити макіяж і бруд, які накопичилися на шкірі протягом дня. Навіть одна ніч сну з макіяжем на обличчі може обернутися появою серйозного акне з болючими кістозними утвореннями”, — застерігає Маркбейн.
  2. Після вмивання зволожувати обличчя. Це дозволить підтримувати природний захисний шар шкіри. Уранці рекомендується використовувати зволожуючий крем з SPF 30: такий засіб не лише зволоження забезпечить, але й захистить від ультрафіолетових променів.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close