Цікаве

Депутати від «Батьківщини» розпивали «гарячі» напої під час виступу прем’єр-міністра (фото)

Депутат від фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль під час виступу прем’єр-міністра України у сесійній залі Верховної Ради 21 лютого ділився невідомим напоєм з колегою по фракції Іваном Кириленком.

Як помітив кореспондент 1News, на столі у Дубіля спочатку стояв один термос, однак згодом він дістав з-під столу ще один.

З нього він налив собі у маленький стаканчик рідину, яка нагадує коньяк або віскі. А потім пригостив напоєм з термосу депутата Кириленка.

Валерій Дубіль є першим заступником Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування. Тож, ймовірно, напоєм, схожим на коньяк, він пригощав колегу для профілактики захворювань на грип, який останнім часом охопив територію України.

Нагадаємо, раніше 1News повідомляло, що лідер фракції «Слуга народу» тримає під робочим столом у Верховній Раді пакунок з алкоголем.

Дубіль відомий тим, що володіє ринками у м. Прилуки , а також долею Троєщинського ринку у Києві.

Прізвище Дубіля згадувалось напередодні останніх виборів Президента України у скандалі з «пірамідою» підкупу виборців на користь Юлії Тимошенко.

Служба безпеки України викрила механізм підкупу виборців та впливу Російської Федерації на результати майбутнього волевиявлення під час голосування на виборах Президента України. СБУ встановила, що основним координатором цієї мережі є один із діючих народних депутатів України від  партії «Батьківщина». В офісах політичної сили Тимошенко пройшло близько 40 обшуків. Серед іншого СБУ знайшла «бюджет піраміди», розписаний на області з детальним описом витрат, як на агітаторів, так і на голоси виборців.

У матеріалах СБУ було вказано, що відповідальний за «піраміду» є заступником глави партії «Батьківщина». Прізвище цього депутата силовики не називали, але співрозмовники в «Батьківщині» зізналися, що йдеться про депутата Валерія Дубіля, якого 28 лютого  2019 року ДБР викликала на допит. Дубіль був призначений одним із заступників якраз 15 січня 2019 року.

«Піраміда» підкупу виборців Юлією Тимошенко могла обійтися у щонайменше кілька мільярдів гривень.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close