ЕксклюзивнеЦікаве

Депутатка від «Слуги народу» прийшла до парламенту з відвертим декольте (фото)

Народний депутат від «Слуги народу» Ірина Аллахвердієва 18 лютого стала «зіркою» парламенту. Як зафіксував кореспондент 1News, вибір одягу, в якому прийшла до сесійної зали депутатка, був далекий від ділового.

фото Яна Доброносова

Хоча Аллахвердієва вдягнула чорний костюм зі спідницею доволі офіційного крою, однак три верхні ґудзики піджаку були розстебнуті так, що її яскраво червоний спідній одяг було видно всім.

Депутатка активно привертала увагу парламентарів, які посміхались їй, а представник «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива навіть встиг обійняти Аллахвердієву за руку.

Народний депутат Олександр Сухов, тим часом, переглядав фото Аллахвердієвої на своєму телефоні.

Фото-кореспонденти, які перебували у ложі преси на балконі, активно фотографували Аллахвердієву і обговорювали чи відповідає її одяг статусу народного депутата.

Зазначимо, що в текстах законів України «Про Регламент Верховної Ради України» та «Про статус народного депутата України» немає жодних посилань на форму одягу народного обранця.

Однак вже тривалий час обговорюється введення так званого етичного кодексу державного чиновника.

У 2016 році у чотирьох «пілотних» областях України був запроваджений кодекс етичних норм для голів, секретарів та депутатів місцевих рад, а також мерів. На Закарпатті, Чернігівщині, Вінниччині та Дніпропетровщині намагалися примусити народних обранців поводитись відповідно етичних норм: не лаятись, не битись, поважно ставитись до виборців, колег та журналістів.

Одна з норм також містила пораду одягатися в діловому стилі. Зокрема, представникам місцевої влади пропонували обирати діловий стиль одягу, шкарпетки під колір брюк і пасок під колір взуття для чоловіків, спідниці, не коротші, ніж по коліна, для жінок тощо.

Норми етичного кодексу були розроблені двома інституціями в Україні на основі світового досвіду.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close