УкраїнаЦікаве

Депутатам хочуть збільшити компенсацію за оренду житла до 650 грн за добу

Апарат Верховної Ради має намір з вересня збільшити компенсацію депутатам за оренду житла з 460 грн на добу до 650 грн. Про це йдеться у рішенні регламентного комітету Ради, інформує 1News з посиланням на «Українські Новини».

3433324

Відзначають, що 14 липня комітет розглянув листа виконувача обов’язків керівника апарату Ради Петра Боднара.

Депутати з’ясували, що компенсацію вартості оренди житла розраховують виходячи з того, скільки коштує однокімнатний номер готелю «Київ». Раніше це було 460 гривень на добу, проте ця сума була актуальна більше трьох років тому.

З моменту затвердження такого розміру компенсації зросли комунальні тарифи (на електроенергію, теплопостачання, гаряче водопостачання і водовідведення тощо), а також змінювався розмір мінімальної зарплати.

За розрахунками апарату Ради, на даний момент середня вартість номера складає близько 650 грн на добу.

Регламентний комітет погодився з пропозицією апарату ВР збільшити розмір компенсації депутатам за оренду житла з 460 до 650 грн на добу.

Крім того, комітет дозволив апарату встановити з 3 липня розмір витрат на забезпечення відряджень помічників-консультантів депутатів в сумі 400 грн на місяць.

За перший квартал 2017 року компенсацію за житло отримали 169 депутатів. Деякі з них при цьому задекларували машини, квартири, прикраси і предмети розкоші.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close