УкраїнаЦікаве

Депутата-єврооптиміста позбавили прав за водіння у стані алкогольного сп’яніння

Рішенням Деснянського суду народний депутат від БПП Павло Різаненко був позбавлений права керування автомобілем терміном на один рік та зобов’язаний сплатити штраф в розмірі 10 200 грн. за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Про це сам Різаненко повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук».

Павло Різаненко
Павло Різаненко

Депутат додав, що показник алкоголю у його крові був на рівні 0.27 проміле (при нормі 0.2, похибка складає 0.05 проміле).

Депутат висловив задоволення рішенням суду. «Радує, що нарешті поліцейські та суди не розділяють порушників на «звичайних» громадян та «привілейованих осіб». Це для тих, хто вважає, що в країні нічого не змінилося», – зазначив він, додаючи, що попросив дружину подарувати йому на день народження велосипед.

ризаненко

Нагадаємо, співробітники поліції в Києві зупинили Павла Різаненка та виписали протокол за водіння в нетверезому вигляді 28 травня. Пізніше депутат заявляв, що його зупинили, тому що нібито його автомобіль знаходився в розшуку. Згодом з’ясувалося, що це було помилкою, але депутата привезли на огляд в клініку, де і зробили тест на вживання алкоголю.

Павло Різаненко входить до міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти». Всього об’єднання налічує 28 депутатів, серед яких Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Єгор Соболєв та інші.

Back to top button