Цікаве

Депутата Тищенка підловили на численних граматичних помилках (фото)

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко рекомендує спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову відмінити зачитування запитів від нардепів, за які не потрібно голосувати. Про це стало відомо з переписки Тищенка з головою парламенту, яку зафіксував кореспондент 1News.

телефон депутата Миколи Тищенка. Фото 1News

«Может отметить зачитування запитів за які не треба голосувати? Нихтож не слухає… (орфографія автора збережена – ред.)», – пише Тищенко з чиленою кількістю граматичних помилок.

Для цього він рекомендує внести зміни до Регламенту.

Також Тищенко пропонує надати можливість депутатам подавати  необмежену кількість запитів. «2 на тиждень маловато…(орфографія автора збережена – ред.) », – додає він.

телефон депутата Миколи Тищенка. Фото 1News

При цьому спікер парламенту Дмитро Разумков питає у Тищенко, чи прямо зараз вносити таку пропозицію, чи почекати. Відповіді на це запитання зафіксувати не вдалось.

телефон депутата Миколи Тищенка. Фото 1News

Зазначимо, що в п’ятницю за Регламентом голова Верховної Ради зобов’язаний зачитати всі запити від нардепів, які надійшли протягом тижня.

Додамо, що Тищенко пише з великою кількістю помилок, до того ж постійно міксуючи українську та російську мови.

Спікер Верховної Ради в телефоні у Тищенка також записаний із помилкою – він його підписав, як «Розумков», хоча насправді його прізвище «Разумков».

Нагадаємо, Миколу Тищенко вже не раз ловили на малограмотності. В січні 2019 року телеведучий YouTube-проекту «Дурнев смотрит сторис» Олексій Дурнєв висміяв Тищенка за те, що він називав чай каркаде – «кракаде». Також Тищенко ставав об’єктом жартів Дурнєва за те, що назває задирку (російською «заусеница» – ред.) «закусенцем», а назву магазину H&М – «емчендем».

Телеведучий навіть випустив одяг з фірмовими помилковими словами Тищенка.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close