Цікаве

Депутат у гумових рукавичках заявив російському ЗМІ, що Путін вбивця (відео)

Українській делегації у ПАРЄ вдалось зачепити генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда, який намагається повернути російську делегацію до Асамблеї. Про це написала народний депутат Верховної Ради Ірина Геращенко у своєму Facebook.

Олексій Гончаренко

У виступі вона з колегами нагадали євродепутатам про анексію Криму та війну на Донбасі, про Сенцова та інших політв’язнів, про систематичне ігнорування та невиконання Росією резолюцій. В свою чергу нардеп Олексій Гончаренко у гумових рукавичках зеленого кольору нагадав, що співпраця з росіянами «шкідлива для здоров’я».

«Олексій Гончаренко нагадав, що з росіянами страшно сідати за один стіл – можуть отруїти. Й потрібні засоби для хімзахисту, якими варто користуватися тим, хто збирається відкрити Росії двері. Для наглядності він надів гумові рукавички», – написала Геращенко.

Депутат зазначила, що після цього виступу «генсек Янгланд таки зірвався».

«Він взяв слово, побіг на трибуну й почав виправдовуватися, що, мовляв, він писав висновок до цієї злощасної резолюції , яку обговорює зала, не з власної ініціативи, а бо його…. попросило керівництво ПАРЄ. Його виступ мав абсолютно протилежний ефект», – додала депутат.

В свою чергу Олексій Гончаренко відмітив, що члени Парламентської Асамблеї зустріли генсека Янгланд Турбйорна шумом і гуркотом, не даючи можливості озвучувати «російську пропаганду» з трибуни Ради Європи.

«У відповідь на мій виступ, слово взяв генеральний секретар Ради Європи Янгланд Турбйорн, який і є основним «лобістом» повернення Росії в ПАРЄ. Пан генеральний секретар, запам’ятайте: слова нічого не варті, якщо вони ґрунтуються лише на грошах! Європа – це фундаментальні цінності і ми будемо за них боротися!», – написав він.

Згодом Гончаренко виклав відео інтерв’ю російському пропагандистському телеканалу «Росія-1», журналістка якого намагалась його спровокувати, однак він все одно зміг сказати, що «Президент РФ Володимир Путін – вбивця».

Останні новини

Back to top button