УкраїнаЦікаве

Депутат обговорював у Раді поїздку до США та Росії вартістю майже 1 млн гривень

Народний депутат Максим Єфімов під час засідання Верховної Ради 13 липня обговорював з невідомою особою вартість перельоту з Києва до США та Росії. Це зафіксував фотокореспондент 1News.

нардеп Максим Єфімов
нардеп Максим Єфімов

Зокрема Єфімов переписувався з невідомою особою, яка підписана в його телефоні, як «Юля Секрет». У повідомленні, яке йому було відправлене, зазначалося, що вартість авіаперельоту до Москви с Лос Анджелеса складає 266 787 гривень. Далі невідома жінка описує депутату вартість страховки, трансферу «Нью Йорк-аеропорт-готель-аеропорт» та такі ж позиції, тільки вже у Лос Анджелесі. Окремо пораховане проживання у США за 17 днів з 12 липня по 29 липня, що склало 399 923 гривень.

Загальна вартість поїздки склала 852 364 гривен, або 33 037 доларів.

переписка нардепа Максима Єфімова. Фото 1News
переписка нардепа Максима Єфімова. Фото 1News

Слід зазначити, що скоріше за все нардеп обговорював поїздку не для себе, оскільки переписка велася 13 липня, а початок «відпочинку» з повідомлення – 12 липня. Окрім того, з переписки видно, що замовляла перельоти та проживання у США якась жінка, яка наполягала на прямому рейсі до Москви саме з Лос Анджелеса.

З відповіді нардепа також видно, що кінцевим пунктом призначення був не Київ.

переписка нардепа Максима Єфімова. Фото 1News
переписка нардепа Максима Єфімова. Фото 1News

Максим Єфімов родом з Краматорська, Донецької області. Він є директором заводу «Енергомашспецсталь». У 2007 році став депутатом міськради в Краматорську за списками Партії Регіонів.

Вийшов з Партії Регіонів 2 серпня 2014 року та приєднався до «Партії розвитку України» – проекту Сергія Льовочкіна та колишнього заступника Адміністрації Президента Сергія Ларіна.

На парламентських виборах у 2014 році пройшов до Верховної Ради самовисуванцем по виборчому округу №48 (Донецька область), набрав 34.12% голосів виборців. У Верховній Раді Єфімов входить в Блок Петра Порошенка.

У 2015 році журналісти знайшли інформацію про те, що Максим Єфімов після анексії Криму продовжив бізнес на півострові. Зокрема він є співзасновником підприємства ТОВ «Домкримстрой», яке було перереєстроване вже в окупованому Криму. Його колегою по цьому бізнесу виявився Сергій Близнюк – син екс-міністра ЖКГ часів Януковича Анатолія Близнюка.

Міністр МВС України Арсен Аваков в свій час заявив, що молодший син Близнюка Олексій причетний до незаконного вивезення вугілля з окупованої території Луганської та Донецької областей.

У Максима Єфімова є дружина та троє дітей. У декларації депутата величезна кількість земельних ділянок та нерухомості, переважно на Донеччині. Окрім того, він задекларував 2 недобудовані квартири в США.

Депутат має 2 автомобілі Lexus та 2 автомобілі Merсеdes, окрім того в нього є яхта.

Депутат Максим Єфімов також задекларував 5 млн доларів готівки.

Останні новини

Back to top button