Цікаве

День вишиванки 2020: Google присвятив дудл Україні

Пошукова система Google опублікувала тематичний дудл на честь національного українського свята Дня вишиванки, який у цьому році випав на 21 травня. Над красивою ілюстрацією працювала українська художниця Тетяна Якунова, яка в минулому році стала переможницею європейського конкурсу iJungle Illustration Awards – її роботи зайняли призове місце в номінації “Комерційне зображення”.

Як зазначає Google в своєму прес-релізі, при формуванні малюнка на вишиванці було використано більше 250 видів вишивальних швів. Всі вони поділені на три категорії: геометричні та зооморфні фігури, а також квіткові орнаменти. Всіх їх можна знайти при детальному вивченні малюнка, розповідає 1News.

Тематичний дудл від Google до Дня вишиванки

“Найбільше часу при роботі над цим проектом я присвятила вивченню національної вишивки та численних візерунків. Більшість елементів святкового дудла я створила, надихнувшись різноманіттям традиційних елементів вишивки з різних куточків України”, – розповідає Якунова.

День вишиванки в Україні відзначають щорічно в кожен третій четвер травня. Він присвячений збереженню і відродженню української народної традиції. Цей день символізує історію, культуру, патріотизм, а вишиванка є частиною національного костюма.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close