Цікаве

День народження на карантині: цікаві ідеї для святкування

Будь-яке свято на самоізоляції чи під час карантинних обмежень – це автоматично сімейне свято. Коли всі вдома і не можна скористатися послугами ресторанів, дитячих кімнат та анімації, то свято стає чудовою нагодою познайомитися, говорить психолог Юлія Чемер, передає 1News.

Цей період дає нам величезну можливість вийти із зони комфорту, не спрощувати і не делегувати свої обов’язки і можливості на компанії івент-сервісу.

Три головні складові вашого свята:

1. Душевна компанія

Так вже сталося, що близькі нам люди не завжди виявляються найбільш знайомими. Ось і є привід пізнати один одного ближче. Провести найголовніший день в році – день народження тільки з най-най.

2. Смачний стіл

Звичайно, можна замовити доставку улюблених страв. Але, чому б не перетворити приготування святкової вечері в частину свята? Відійдіть від стандартів приготування певних страв для торжества і виберіть кілька невідомих вам страв або тих, які хотіли приготувати, але ніяк не доходили руки.

Всією родиною складіть список продуктів і почніть готувати разом. Нехай у кожного буде свій процес приготування, а якщо вас четверо і більше, то можна влаштувати щось типу кулінарного шоу. Зробити гарну презентацію і оригінальну подачу ваших страв.

3. Веселі розваги

Добре, якщо є можливість і бажання влаштовувати дітям і собі свята не вдома з упевненістю, що саме це і є добре. А зараз ситуація абсурна: можливість є фінансова, бажання є, а фактичної можливості немає. І тут нам потрібно стати організаторами свята самостійно. Повертаючись до сімейного спілкування, дізнайтеся у своїх близьких, що ж вони люблять робити і які б розваги вони могли запропонувати.

Для дитячого дня народження можна влаштувати квест для іменинника. Доступ до мережі інтернет дозволяє черпати нескінченні ідеї та фішки такого виду діяльності. Тільки ви самі вибираєте те, що любить саме ваш винуватець урочистостей. А ще це оригінальний спосіб подарувати подарунок.

Для будь-якого свята підходять настільні ігри. Їх зараз величезна кількість для всіх вікових категорій, а також для різновікових компаній. Якщо ви ніколи не проводили вечір настільних ігор в родинному колі або з друзями – це велика помилка! Повірте, це чудовий спосіб дізнатися ближче один одного і неймовірно весело провести час.

Ну і що розбавляє наше життя яскравими фарбами? Звичайно ж творчість і музика!

З Днем народження!

Можна влаштувати дискотеку, поспівати караоке, пограти у “Вгадай мелодію” або “Покажи пісню жестами”. А всім доступні гаджети дозволять зняти круте відео і зробити багато знімків, який на все життя залишаться теплими спогадами у вашому серці.

“Моменти кризи або паузи змушують нас змінювати звички і плани. Але нічого не буває просто так. Все найкраще приходить тоді, коли ми цього не очікуємо. Варто лише творчо поглянути на ситуацію і можливо, це в корені змінить ваше ставлення до майбутніх подій. Спільне проведення часу може бути приємним, цікавим, пізнавальним і, звичайно, святковим! А то, що воно зближує – це точно”, – запевняє Юлія Чемер.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close