Цікаве

День миру 2020: історія та традиції свята

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Свято було засновано 1981 року на 36-й сесії Генеральної Асамблеї ООН як день відмови від насильства і припинення вогню на всій планеті.

1News пропонує докладніше дізнатися про традиції та історію свята, а також публікує оригінальні привітання.

Міжнародний день миру: історія свята

Свято було засновано на 36-й сесії Генеральної Асамблеї ООН. Спочатку День миру відзначали в третій вівторка вересня – день відкриття щорічної сесії Генасамблеї.

Святкувати 21 вересня вирішили з 2002 року. Так, цей день проголошено як день відмови від насильства і припинення вогню на всій Землі. Уряди всіх країн закликали відмовитися від проведення бойових дій цього дня.

Міжнародний день миру відзначається з 1981 року

Традиції

Щорічно День миру починається зі спеціальної церемонії біля Дзвону миру поблизу будівлі штаб-квартири ООН у Нью-Йорку. О 10.00 за місцевим часом генеральний секретар ООН, перш ніж ударити в дзвін, виступає зі зверненням і закликає всі народи на мить замислитися над значенням миру для всіх людей. Після хвилини мовчання також виступає з заявою глава Ради Безпеки ООН.

Також 21 вересня по всій планеті традиційно проходить символічна Хода Миру на знак підтримки ООН в її роботі, спрямованій на мир у всьому світі.

Джерело: Обозреватель

Back to top button