Цікаве

День контролю: астропрогноз на 4 грудня

4 грудня вступає у права аркан Імператора, який закликає опанувати себе та взяти під свій контроль усе навколо. Цього дня люди прагнутимуть бути більш сміливими, рішучими, організованими й відповідальними, розв’язувати важливі справи, управляти й узагалі дати всьому лад.

Таким прогнозом  поділилася прогнозистка й тарологиня Ольга Соломка, передає 1News.

Вона розповіла, що 20-й місячний день, що триває відучора, згуртовує людей, робить їх більш відкритими та товариськими.

“Тому сьогодні варто призначати якісь колективні зібрання, групову роботу в товаристві однодумців. Але це не означає, що потрібно бути одним із них, можна заявляти про свої амбіції та виявляти лідерські якості, але уникати егоїзму й переоцінки власних можливостей. І це найкращий день для того, щоб спробувати себе в ролі керівника чи згуртувати людей навколо себе заради якоїсь світлої мети. Бо ж Імператор, він такий – керувати любить”, – сказала Соломка.

За її словами, після 19:21 розпочинається 21-й місячний день, який також сприяє об’єднанню людей. Саме цього дня прокидається невпинне бажання рухатися вперед, хочеться бути більш активними та рішучими, є відчуття товариського плеча, і тому можна багато чого зробити, спираючись на підтримку друзів і колег.

“Місяць без курсу з 12:29 по 14:52 дає спокійно пообідати й перепочити, тож зайвий раз себе не навантажуйте в цей період і не призначайте підписання важливих угод, бо нічого хорошого з того не вийде. Місяць переходить у знак Лева з 14:49 і з цієї миті починається період творчого піднесення, прокидається оптимізм, з’являються більше сил, переконливість, впевненість аж до схильності ризикувати. Тож можна являти світу себе, плоди своєї творчості та праці”, – розповіла тарологиня.

Джерело: Обозреватель

Back to top button