Цікаве

День інтуїції: астропрогноз на 2 грудня

2 грудня активізується енергія аркана Жриці, і цього дня поліпшується наша інтуїція – можна настільки заглибитися в себе чи в пошуки відповідей на певні запитання, що почати більше розуміти й усвідомлювати. Можуть навіть відбутися справжні осяяння.

Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка  поділилася прогнозом на цей день, передає 1News.

За її словами, 2 грудня корисно вимкнути весь сторонній шум навколо себе й прислухатися до тих думок, що раптово виникають, – вони будуть надзвичайно корисними, а інколи навіть геніальними.

“З ранку триває 18-й місячний день, що спонукатиме нас до спокійної праці та розв’язання звичайних буденних справ. Не призначайте нічого важливого та складного, розплануйте день так, щоб не напружуватись зайвий раз, щоб було більше вільного часу, який можна присвятити роздумам. А ще уважно прислухайтесь до того, що про вас сьогодні говорять близькі та колеги, друзі й супротивники, бо саме сьогодні можете почути про себе чистісіньку правду і зробити відповідні висновки”, – сказала Соломка.

Вона зазначила, що з 17:22 розпочинається непростий 19-й місячний день, коли краще зайнятися очищенням душі, тіла та простору навколо себе та позбутися зайвого на всіх рівнях. А ще потрібно бути вкрай обережними зі словами та діями, бо будь-яка гостра ситуація може вийти з-під контролю й завершитися тривалим конфліктом.

“А от важливими справами краще не займатися, зустрічей не призначати, контракти й угоди не підписувати. Не підуть нині на користь жодні спонтанні рішення, нововведення чи реорганізації. Тому краще завмерти й нічого грандіозного не робити”, – наголосила Соломка.

За її словами, Місяць входить у знак Рака з 05:32, отже, посилюється сентиментальність, емоційна нестабільність.

“І це зайвий раз налаштовує нас на те, що важливими справами краще не займатися. Хіба що налаштуватися на романтику, оскільки саме зараз люди стають більш чуттєвими, мрійливими, ніжними, а стосунки стають більш задушевними й емоційно наповненими”, – зауважила експертка.

Джерело: Обозреватель

Back to top button