Цікаве

Де відпочити з палатками на Дніпрі: цікаві місця

Відпочинок з наметами – це можливість втекти від міської суєти і насолодитися чистим повітрям і красивими пейзажами. Щоб влаштувати чудові вихідні, необов’язково далеко їхати, адже під Києвом є прекрасні варіанти для кемпінгу.

1News розповідає про найкращі місця для відпочинку з наметами на Дніпрі в Київській та Черкаській областях.

Київське море

Київське море

За Вишгородом, в 35 км від Києва, починається Київське море. Це прекрасне місце для відпочинку на природі з наметами, або для виїзду до води на один день. Саме море – штучне. По суті, це величезне водосховище площею понад 900 квадратних кілометрів. Щоб його створити, жителів 52 сіл відселили, а території затопили.

На березі Київського моря є багато чудових місць, де можна відпочити біля води. Розповідаємо вам про найкращі з них.

  • Ясногородка

В Ясногородці є дві ділянки, де можна відпочити. Перша – багатолюдний і галасливий пляж “Сахара”. Він лежить між кооперативом і селом. Друга ділянка розміщується трохи далі Ясногородки, і знайти її складніше. Орієнтир – локація на Google-картах, позначена як Kiev Sea Beach. Це красиве і досить усамітнене місце на березі Київського водосховища.

  • Кемпінг за Лютежем

Наступний варіант для зупинки – кемпінг на березі Київського моря в лісі, за селом Лютіж. Тут відкриваються чарівні краєвиди та є обладнані місця для багаття. Також тут є галявини, щоб комфортно розміститися з наметами на нічліг. До води потрібно спускатися по піщаному схилу.

  • Лебедівка

Ще одне чудове місце для відпочинку з наметами – на протилежному боці Київського моря, трохи вище села Лебедівка. Тут можна побачити чарівний захід сонця.

  • Ровжі

Село знаходиться за 50 км від Києва. Для тих, хто шукає віддалене місце на природі, ця локація точно підійде. Декілька чудових ділянок для кемпінгу на березі Київського моря можна знайти за рибним господарством “Нептун”.

Витачів

Село Витачів

У селі Витачів відкривається один з найкрасивіших видів на Дніпро. Саме село знаходиться в 56 км від Києва, і було засновано в 957 році. Поряд виявлено могильник скіфських часів та поселення епохи бронзи.

Тут навіть у вихідні та свята не дуже багато людей, так що це місце підійде для спокійного і споглядального відпочинку. У селі можна побачити розкопки давньоруського городища, дерев’яні вітряк і каплицю. Також в селі можна порибалити, або постаратися побачити зайців, які живуть в лісі. Витачів – чудове місце для кемпінгу або пікніка. Поруч з горою Красуха є безкоштовне місце для паркування, а трохи нижче знаходиться лавка з видом на Дніпро.

Трипілля

Трипілля

Ще одне місце для кемпінгу в Київській області – село Трипілля, що має дуже багату історію. Археолог Вікентій Хвойка виявив тут залишки культури, що пізніше отримала назву трипільської. Розкопки виявили безліч цікавих фактів про древніх поселенців: виявляється, тут вперше стали використовувати колесо, а також приручили коня, і використовували саморобну мідь для виготовлення зброї, прикрас і предметів побуту.

Піднявшись на місцеву Дівич-гору, можна оглядати красиву панораму на Дніпро. Також цю гору називають місцем сили з дуже позитивною енергетикою, особливо для жінок.

Ржищів

Ржищів

Ржищів лежить на березі Канівського водосховища, за 76 км на південь від Києва, і крім автомобіля, сюди можна доїхати маршруткою від столичної автостанції на Подолі. Місто на правому березі Дніпра, і якщо орендувати човен, то можна заплисти на один з численних островів, які розміщені поруч. Ось тут вже точно ніхто не завадить вам спокійно розташуватися з наметами і відпочити.

Головна визначна пам’ятка недалеко від Ржищева – напівзатоплена Спасо-Преображенська церква з дзвіницею, яка стоїть на острові. Якщо будете їхати на машині через Ржищів, прямуйте трохи далі містом на схід до оглядового майданчика “Арка”. Звідти відкривається чудовий краєвид на Дніпро і острови.

Півострів Трахтемирів

Півострів Трахтемирів

Півострів Трахтемирів омивають води Дніпра біля Канева на Черкащині. Історично село Трахтемирів було своєрідною козацькою столицею: тут знаходилися зимові квартири козаків і тут вибирали гетьманів. Також півострів носить статус заповідника і ландшафтного парку.

Багато езотериків називають Трахтемирів місцем сили. Влітку сюди приїжджають тимчасово пожити екопоселенці, а також рибалки та бджолярі. Також заповідник прекрасно підійде як місце для кемпінгу для всіх, хто хоче провести кілька днів якомога далі від цивілізації.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close