Цікаве

Де у Києві покататися на квадроциклі: цікаві місця для активного відпочинку

Після декількох місяців домашньої ізоляції хочеться активного відпочинку і руху. З приходом тепла і сонячних днів багато хто починає кататися на роликах або квадроциклах. Катання на квадроциклах в Києві принесе масу позитивних емоцій і вражень. 1News пропонує огляд місць, де у Києві покататися на квадроциклі.

Прокат квадроциклів під Києвом: Kvadro Drive

Веселощі й складності в одному флаконі – підкорення бездоріжжя на квадроциклі. У вас з’явиться море позитивних емоцій, незабутні відчуття, нові навички та спогади. Ви проведете незабутній вік-енд саме тут. Більш того, ви можете провести корпоратив на квадроциклах.

Де знаходиться: с.Козинці, 30 км від Києва.

Відпочинок на ВДНГ, квадроцикли для всієї родини: Квадроцентр ВДНГ

Тут не тільки ви, але і ваша дитина відчує себе справжнім гонщиком. Ви можете орендувати квадроцикли з бензиновими та електродвигунами для дорослих і дітей від 3-х років, а також усе необхідне спорядження. Кваліфіковані інструктори покажуть і навчать, як правильно водити квадроцикл.

Де знаходиться: Академіка Глушкова, 1.

Де у Києві покататись на квадроциклах

Катання на квадроциклах в Києві: Клуб “Гасай!”

Любителі екстриму кажуть, що найкращі траси – в клубі “Гасай!”. Вас зустрінуть величезні території, різноманітні траси та найкрасивіші пейзажі. Під час подорожі вас буде супроводжувати інструктор. Тому, якщо ви не знаєте, де покататися на квадроциклі в Києві – вам сюди.

Де знаходиться: бульвар Дружби народів, 21.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Схожі записи

Close
Back to top button
Close