Цікаве

Де покататися на велосипеді у Києві: цікаві місця

Сезон катання на велосипедах відкрито! Навіть якщо ми все ще перебуваємо на карантині, можна вийти в парк, взяти в оренду велосипед і покататися під драйвову музику в навушниках. Для цього в Києві достатньо місць, де можна взяти велик напрокат, якщо немає особистого. А 1News пропонує добірку кращих столичних місць для велопрогулянок на свіжому повітрі.

Де покататися на велосипеді у Києві

ВДНХ і Голосіївський парк

Відмінне місце як для новачків, так і для досвідчених велосипедистів. Можна покататися по території комплексу ВДНГ із затишними доріжками або в Голосіївському парку з його гористими ландшафтами. Поблизу розташовані кілька поцінних велопрокатів. Вартість оренди – від 50 до 350 грн.

Де покататись на велосипеді у Києві

Межигір’я

Велопрогулянка на території резиденції експрезидента Межигір’я буде довгою і продуктивною, адже площа парку дуже величезна. Тут цікаво буде приїхати і на годину, і на цілий день. Мінімальний маршрут, який буде цікавим і легким в подоланні, – 4,3 кілометри.

Прокат велосипедів стартує від 75 грн/год. Але пам’ятайте, що крім оренди, вам доведеться заплатити ще і за вхід в парк.

Труханів острів

Одне з найкрасивіших місць Києва, головний острів столиці! Рельєф тут рівнинний, отже покататися можуть навіть новачки. Тут можна чудово покататися на велосипедах також з компанією або з сім’єю. З Труханового острова можна доїхати до Парку Дружби Народів, проїхавши під Московським мостом.

Вартість години оренди велосипеда – від 80 грн/год.

Труханів острів

Труханів острів

Парк Дружби народів

Якщо ви не знаєте, де покататися на велосипеді в Києві, то Парк Дружби народів – відмінне місце. Тут є папм-трек (спеціальна велосипедна траса), а також місця для катання як початківців, так і досвідчених. Вся дорога лежатиме через мальовничі місця, дуже радимо потім скупатися в Дніпрі, якщо дозволятиме погода.

Оболонська набережна

Довжина набережної складає близько чотирьох кілометрів, а одна з головних переваг – відмінно асфальтовані доріжки. Будь-якому велосипедистові сподобається тут кататися. Також є сходинки, по яких можна потренуватися з’їжджати.

Велопрокатів тут кілька, ціни – від 60-70 грн/год.

Джерело: Сьогодні

Back to top button