Цікаве

Де можна вигідно відпочити у листопаді

Експерти сервісу бронювання квитків Aviasales провели опитування серед десяти тисяч користувачів сайту. Під час дослідження вони з’ясували, поїздки до яких країн коштували туристам дешевше запланованого, розповідає 1News.

23 відсотки опитаних вважають, що найвигідніше вирушити на відпочинок до Чехії. “У першій половині грудня я святкувала день народження в Празі. Мені здалося, що так дешево я його ніколи не святкувала”, – поділилася особистим досвідом одна мандрівниця.

Угорщина опинилася на другому місці списку, за неї проголосували 17% опитаних. Користувачі зазначили недорогий переліт в Будапешт або Дебрецен, а також невисокі ціни на розваги й їжу в ресторанах.

15% туристів назвали найбюджетнішим напрямком Сербію. 14% мандрівників провели свою найдешевшу відпустку в Іспанії. 10% респондентів проголосували за В’єтнам, де, на їхню думку, ціни в два рази нижче, ніж в Таїланді. Грузію обрали 9% опитаних, а 7% залишилися задоволені вартістю відпочинку в Португалії.

Замикає десятку Туреччина, за яку проголосували 5% користувачів. Одна туристка розповіла: “Після падіння курсу ліри Туреччина стала несподівано дешевою в плані шопінгу”.

Джерело: aviasales

Останні новини

Back to top button