Цікаве

Чим зайнятися одному дома на карантині: цікаві ідеї

2021 рік почався з зимового локдауна. В Україні з 8 по 24 січня ввели ряд обмежень, через які багато людей не можуть жити в своєму звичному ритмі. Всі кафе, ресторани і розважальні центри закриті, тому люди в основному сидять вдома і розважають самі себе, як можуть. Щоб не нудьгувати одному в ізоляції, 1News розповідає п’ять корисних і ненудних занять.

Читати не перечитати! Станьте поглиначем книг

Під час карантину можна нарешті взятися за ті книги, які скупчилися у вас на полиці і на читання яких у вас не було часу. Або дістати із засіків всю серію книг про Гаррі Поттера і перечитати їх. Мало того, що ви зробите те, що давно хотіли, так це ще й якась форма релаксації, яка допоможе вам подолати стрес і поліпшити настрій після прочитання новин.

Якщо ж книг вдома у вас не виявилося, тоді можна скористатися доставкою необхідних вам книг або почитати їх в електронному вигляді. Крім того, не всі знають, що в Україні є і свої онлайн-бібліотеки. Також в соцмережах зараз проводять книжкові марафони і різні конкурси, в яких ви можете взяти участь і читання для вас точно перестане бути нудним заняттям.

Прокачайте свій мозок за допомогою онлайн-освіти

В Україні є освітні платформи, де ви можете безкоштовно пройти курси з будь-якого напрямку: менеджмент, маркетинг, написання текстів, комп’ютерна та фінансова грамотність та багато інших.

Примітно, що до цієї ініціативи долучилися і приватні компанії, які на час карантину дають безкоштовний доступ до своїх платних курсів.

Разом з тим, можна прослухати і курс лекцій на різні теми – здоров’я, ваги, раціону, психології, спорту, маркетингу, кулінарії, тайм-менеджменту та багато інших.

Розхламляйте своє житло і проведіть генеральне прибирання

На час карантину рекомендується обробляти квартиру різними дезінфекторами і робити вологе прибирання. Але, крім рекомендацій медиків, можна також просто використовувати вільний час вдома з користю – помити вікна, перепрати штори, перебрати свої речі і відібрати той одяг і взуття, які не носите. Разморозьте холодильник і нарешті помийте всю кухню, розберіть шафи і викине весь непотріб.

Найчастіше всі ці справи дуже не хочеться робити, коли на вулиці чудова погода, а у вас розплановані всі вихідні і намічені різні поїздки. Ось зараз, коли нікуди йти не потрібно, саме час влаштувати генеральне прибирання.

Обзаведіться кубиками пресу за допомогою регулярних тренувань

Незважаючи на те, що закриті всі спортклуби, ви не повинні відмовлятися від спорту. Навіть навпаки – тепер у вас не буде відмовки про початок тренувань “з понеділка” – він у вас зараз кожен день. Ви можете робити ті вправи, які знаєте або підглянути якісь нові в інтернеті. Наприклад, можна зайнятися йогою або постаратися сісти на шпагат.

В інтернеті ви знайдете багато відеотренувань на будь-який смак, рівень підготовки і інтенсивності. Тому з’їхати з теми спорту з відмовками не вийде!

Не перетворюйтеся в домовичка Кузю – стежте за своїм зовнішнім виглядом

Незважаючи на те, що ви перебуваєте постійно вдома, намагайтеся не запускати себе. Робіть різні маски для обличчя та волосся, манікюр і педикюр також можна зробити в домашніх умовах. Але не забувайте, що й салони краси зараз працюють – варто тільки записатися! Це вам не березневий карантин.

Не ходіть в піжамі до обіду і намагайтеся носити гарний і красивий одяг вдома. До слова, це ще й добре допомагає організувати себе, якщо ви не просто сидите вдома на карантині, а й працюєте віддалено.

Також не забувайте частіше спілкуватися зі своїми рідними та близькими, медитувати, приділяти більше часу дітям і коханим людям. Плануйте свої дні, складайте списки необхідних справ і вам ніколи буде нудьгувати. Це нелегкий час, коли всім потрібна підтримка і любов.

Джерело: Сьогодні

Back to top button