Цікаве

Чи потрібні в Україні засклені теплі зупинки

В Україні вивчать доцільність будівництва сучасних засклених теплих зупинок громадського транспорту.

«До нас надійшла така ідея змін у будівельні норми – проектувати сучасні засклені, так звані «теплі» зупинки громадського транспорту. Дійсно, у холодні пори року це може бути доцільно. І є позитивні приклади такого впровадження, наприклад, у Астані. Проте насамперед важливо детально вивчити, як можна правильно адаптувати цей досвід до наших реалій. Щоб такі зупинки не лише будувалися комфортнішими, але і безпечно експлуатувалися за призначенням», – написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, передає 1News.

Він відмітив, що влітку такі зупинки могли б навпаки генерувати прохолоду та рятувати від спеки. У Астані, наприклад, такі сучасні зупинки також мають магазин, цивілізовану вбиральну та зручну зону очікування.

Днями на офіційній сторінці заступника міністра у Facebook пройшло опитування громадської думки на цю тему серед користувачів мережі.

За її результатами, близько 14 тис із майже 14,5 тис опитуваних проголосували «ЗА» сучасні «теплі» зупинки. У цьому ключі багато підписників також наголосили на важливості правильної організації руху громадського транспорту, щоб час на очікування для людей був максимально скороченим, а транспорт, у свою чергу, прибував вчасно за розкладом.

Разом з тим, деякі українці висловили занепокоєння, що такі зупинки можуть експлуатуватися не за призначенням і навіть провокувати додаткову небезпеку. Тому їх функціонування має чітко контролюватися та взагалі змінюватися культура поводження людей.

Джерело: Лев Парцхаладзе у Facebook

Останні новини

Back to top button