Цікаве

Чи буде вихідний 8 березня: чого чекати

Одне з головних весняних свят, на яке з нетерпінням чекають жінки – це Міжнародний жіночий день 8 березня. Чи залишиться воно офіційним вихідним в Україні, чи не скасують його, і як ми відпочиватимемо 2020 року, розповідає 1News.

День ангела Оксани, Ксенії

Суперечки про скасування святкування 8 березня в Україні ведуться вже давно, з осені 2017 року. Ініціатором такої пропозиції тоді виступав голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович. На його думку, слід було поміняти концепцію і формат цього свята і викреслити його зі списку офіційних вихідних днів в Україні.

Однак своїм розпорядженням “Про розрахунок норми тривалості робочого часу на 2020 рік” №1133/0/206-19 Міністерство соціальної політики визначило перелік офіційних державних вихідних днів 2020 року. У ньому, в числі інших, 8 березня залишилося в списку вихідних днів.

Оскільки офіційний святковий день 8 березня 2020 року припадає на неділю, то вихідний день автоматично переноситься на наступний за ним понеділок, 9 березня. Тож українці цьогоріч отримують пролонговані вихідні і мають можливість святкувати Міжнародний жіночий день цілих три дні поспіль – із суботи, 7 березня, до понеділка, 9-го числа.

Джерело: Сьогодні

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close